Piektdiena, 2. janvāris
Indulis, Ivo, Iva, Ivis
weather-icon
+-7° C, vējš 0.89 m/s, D-DA vēja virziens

Startē Jāņa Daliņa jubilejas sacensībās

Gandrīz 150 soļotāji piedalījās Jāņa Daliņa simtajai jubilejai veltītajās sacīkstēs Ogrē, sacenšoties dažādās vecuma grupās un distancēs.

Gandrīz 150 soļotāji piedalījās Jāņa Daliņa simtajai jubilejai veltītajās sacīkstēs Ogrē, sacenšoties dažādās vecuma grupās un distancēs.
Lizumnietis Juris Gjačs 30 kilometru distancē izcīnīja 3.vietu, bet viņa dēls – Edgars – sīvā konkurencē palika 4.vietā.
30 kilometrus J.Gjačs veica 2.42:44, aiz viņa finišēja jaunie soļotāji. Savulaik Jānis Daliņš pirms 70 gadiem 30 kilometrus nosoļojis 2.31:30,6 un kādu laiku tas bija pasaules rekords.
“Šīs bija grūtas sacensības, startēja lietuvieši, igauņi un krievi. Arī Edgaram bija sīva konkurence divu kilometru distancē Pirmās trīs vietas izcīnīja lietuvieši. Edgars startēja kopā ar divus gadus vecākiem puišiem, kas bija galvastiesu garāki, tomēr viņš veiksmīgi izturēja līdz galam,” saka J.Gjačs.
Nākamās sacensības soļotājiem būs 9.oktobrī, kad J. un E.Gjači piedalīsies “Latgales kausa” izcīņā Līvānos.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.