Gulbenes rajonā brīvdienās krituši un traumas guvuši četri gājēji, smagi avarējusi ģimenes ārstes vieglā automašīna.
Gulbenes rajonā brīvdienās krituši un traumas guvuši četri gājēji, smagi avarējusi ģimenes ārstes vieglā automašīna. Četri Gulbenes slimnīcā ievietotie pacienti – pieauguši vīrieši un sievietes – krituši pilsētas slidenajās ielās un lauzuši rokas un kājas.
“Brīvdienās bija saulains laiks. Cilvēki droši vien gāja ārā pastaigāties un zaudēja modrību. Slīdēja un krita,” saka Gulbenes slimnīcas galvenā ārste Mudīte Jaceviča.
Viņa noliedz baumas par to, ka brīvdienās Gulbenes rajonā būtu avarējusi ātrās medicīniskās palīdzības automašīna. Avarējusī esot kādas ģimenes ārstes dienesta “Ņiva”. Uz slidena ceļa automašīna tik ļoti sasista, ka no tās pāri vesels palicis tikai motors. Automašīnas vadītāju nācies no salona izgriezt laukā. Tas paveikts ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Gulbenes rajona nodaļas speciālistu palīdzību.