Šveice. Latvijas bobsleja četrinieks ar pilotu Jāni Miņinu un stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Oskaru Melbārdi, Intaru Dambi arī Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā Sanktmoricā, Šveicē izcīnījis 1.vietu.
Šveice. Latvijas bobsleja četrinieks ar pilotu Jāni Miņinu un stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Oskaru Melbārdi, Intaru Dambi arī Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā Sanktmoricā, Šveicē izcīnījis 1.vietu.
Jau pirmajā braucienā J.Miņina ekipāžai izdevās uzrādīt labāko rezultātu, tika uzstādīts arī trases rekords. Startā Latvijas bobslejisti gan nebija labākie, bet pēc tam trasē bobs slīdēja ļoti labi, un finišā J.Miņina ekipāža tuvākos sekotājus apsteidza par 0,33 sekundēm. Mūsu puišiem nespēja traucēt arī trasē lielā vēja sapūstie čiekuri un sīki zari. Otro braucienu Latvijas labākā ekipāža veica mazliet lēnāk, tomēr kopvērtējumā konkurenti nespēja apsteigt mūsu puišus. Izcīnīta otrā uzvara pēc kārtas. Pasaules kausa kopvērtējumā Latvijas pirmā ekipāža šobrīd ieņem 4.vietu, priekšā ir vēl Pasaules kausa izcīņas sacensības Kēnigzē un Vintenbergā (Vācija), kā arī Pasaules čempionāts Altenbergā (Vācija).
Arī otra Latvijas bobsleja ekipāža, kuru pilotē mūsu Edgars Maskalāns, šajās sacensībās ieguva 14.vietu, kas ir šo puišu labākais sasniegums Pasaules kausa posmos. E.Maskalāna četrinieks Pasaules kausa kopvērtējumā pakāpies no 29. uz 26.vietu.
Divnieku sacensībās J.Miņins/ D.Dreiškens finišēja 14.vietā un E.Maskalāns/Raivis Broks ieņēma 15.vietu.