Ceturtdiena, 1. janvāris
Laimnesis, Solvita, Solvija
weather-icon
+-8° C, vējš 0.89 m/s, D-DA vēja virziens

Vai gribi apmeklēt hokeja spēles Rīgā?

Rīgas Sporta pilī 3., 4. un 5.septembrī notiks Eiropas Izaicinājuma turnīra hokejā 1. etaps, kurā piedalīsies Latvijas, Baltkrievijas, Francijas un Ukrainas valstsvienības.

Rīgas Sporta pilī 3., 4. un 5.septembrī notiks Eiropas Izaicinājuma turnīra hokejā 1. etaps, kurā piedalīsies Latvijas, Baltkrievijas, Francijas un Ukrainas valstsvienības. Katru dienu notiks divas spēles, sākums būs pulksten 15.30 un 19.00.
Līdzjutēji kolektīvos pieteikumus (ne mazāk par 10 ieejas biļetēm uz vienu dienu) var iesniegt pa faksu 7565015. Pārējie līdzjutēji ieejas biļetes varēs iegādāties, sākot ar 25.augustu Rīgas Sporta pils kasēs.
Viena ieejas biļete derēs uz abām attiecīgās dienas spēlēm, cena atkarībā no sektora būs 10, 6, 3 un 2 (stāvvietas) lati.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.