Otrdiena, 30. decembris
Dāvids, Dāvis, Dāniels, Daniela, Daniels
weather-icon
+-4° C, vējš 1.79 m/s, Z vēja virziens

Varēs izbaudīt sniega priekus

Jau ar šodienu pakāpeniski sals mazināsies, naktī sasniedzot -3 līdz -8 grādus, bet dienā no 0 līdz -5 grādiem. Šonedēļ visu nedēļu sola sniegu.

Jau ar šodienu pakāpeniski sals mazināsies, naktī sasniedzot -3 līdz -8 grādus, bet dienā no 0 līdz -5 grādiem. Šonedēļ visu nedēļu sola sniegu. Šādu informāciju sniedz Latvijas hidrometeoroloģijas aģentūra.
Šajā dekādē biežāk snigs, lielākoties pūtīs dienvidaustrumu vējš, tas var iegriezties arī no dienvidrietumiem, tad arī gaidāms siltāks laiks. Dekādes beigās atkal pastiprināsies sals.
Šodien nokrišņu lielākoties nebūs. Līdzīgi laika apstākļi būs arī ceturtdien.
Vidzemē naktī uz 16.janvārī gaidāms neliels sniegs, gaisa temperatūra naktī būs -3, -6 grādi, austrumu rajonos līdz -10, dienā -1, – 6 grādi.
Snigs arī sestdien un svētdien. Naktī gaisa temperatūra būs -3, -9 grādi, dienā +1, -6 grādi.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.