Skatītāji: “provinci” gaida ar nepacietību.
Skatītāji: “provinci” gaida ar nepacietību
Trešdien un ceturtdien Stāmerienas pagastā strādāja filmēšanas grupa, lai Latvijas sabiedriskajā televīzijā veidotu raidījumu “Province” par Stāmerienas pils turpmāko likteni. Raidījumu televīzijā varēs vērot 16.janvārī pulksten 19.30 ar atkārtojumu piektdienā.
“”Province” šogad ir ielikta tādā raidlaika zonā, kas atvēlēts analītiskiem raidījumiem. Mēģināsim izpētīt problēmu līdz galam,” stāsta raidījuma “Province” vadītāja, televīzijas žurnāliste Sarmīte Plūme. Kopā ar S.Plūmi Stāmerienā bija raidījuma režisore Dace Pakule, operators Arnis Speiga, gaismotājs Rolands Veikša un šoferis Māris Ansons. Darbā iesaistīts arī videoinženieris Agris Millers.
S.Plūme atzīst, ka raidījums ir komandas darbs, kopīgi meklējot labāko filmēšanas rakursu, gaismu, mūziku, aizkadra tekstu un citu. Raidījumā par Stāmerienas pili viedokli izteiks SIA “Zeltaleja 1” vadītājs Andrejs Vīcups, Stāmerienas pagasta bijušais padomes priekšsēdētājs Zintis Vībāns un tagadējais pašvaldības vadītājs Raitis Apalups, kā arī Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas Gulbenes rajona nodaļas vadītāja Sarmīte Dundure, pagasta iedzīvotāji un citi.