Pirmdiena, 26. janvāris
Zigurds, Sigurds, Sigvards
weather-icon
+-12° C, vējš 0.89 m/s, DA vēja virziens

Veiksmīgi startē NATO kausā

Šonedēļ mūsu basketbola komanda “Buki” veiksmīgi startē NATO kausa izcīņā Belģijā.  Pirmajā spēlē šīgada NATO čempionātā “Buki” pārliecinoši pieveica Kanādas komandu – 81:62.

Ceturtdaļfinālā “Buki” pieveica arī beļģus. Sacenšoties par katru punktu, mūsu komanda izcīnīja  turpinājumu pagarinājumā – rezultāts pēc ceturtās ceturtdaļas bija 74:74. Tomēr papildlaiku “Buki” uzvarēja pat ļoti pārliecinoši – otrā uzvara turnīrā – 88:82.

Spēlē ar Lielbritānijas komandu “Buki” jau pirmajā ceturtdaļā pārliecinoši izvirzījās vadībā ar 21:3. Arī otrajā ceturtdaļā neatstāja nekādas cerības Lielbritānijai, rezultāts – jau 49:7. Trešajā ceturtdaļā pretiniekam tomēr beidzot izdevās gūt vairāk punktu nekā pa visu pirmo puslaiku kopā. Rezultāts pirms pēdējām desmit minūtēm – 83:22. Spēles beigās Latvija pārliecinoši uzvarēja Lielbritāniju ar 106:34 un ieguva ceļazīmi un pusfinālu, kur viņu pretinieki bija ASV komanda. Vakar vēlu vakarā noskaidrojās, kurš iekļūs finālā.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.