Kultūras ministrijā notika gadskārtējā galveno valsts kultūras inspektoru darbu vērtēšana. Galvenais valsts kultūras inspektors Gulbenes rajonā Donāts Veikšāns saņēmis novērtējumu – labi.
Kultūras ministrijā notika gadskārtējā galveno valsts kultūras inspektoru darbu vērtēšana. Galvenais valsts kultūras inspektors Gulbenes rajonā Donāts Veikšāns saņēmis novērtējumu – labi.
Katrs inspektors un Reģionālās attīstības departamenta direktore Anna Jansone aizpildīja speciālu veidlapu, kurā uzskaitīts un izvērtēts aizvadītajā gadā paveiktais. Katra galvenā valsts kultūras inspektora darbu novērtēja ar A, B, C, D vai E burtu. A nozīmē teicami un šādu vērtējumu saņēma tikai trīs inspektores, lielākā daļa inspektoru – B, arī D. Veikšāns.
“Vērtējām paveiktos un nepaveiktos darbus pagājušajā gadā. Novērtējām inspektora sadarbības, komunikāciju, plānošanas prasmes, vai papildina izglītību. Galveno valsts kultūras inspektoru darbu Kultūras ministrijā izvērtē jau otro gadu. Pagaidām saņemtais vērtējums nekādi neiespaido inspektora darbu, tomēr vēlāk, kad būsim iestājušies Eiropas Savienībā, iespējams, saņemtais vērtējums varētu iespaidot arī inspektora atalgojumu,” skaidro Kultūras ministrijas Reģionālās attīstības departamenta direktore Anna Jansone.
Inspektoru vērtēšanā piedalījās arī Personāla nodaļas vadītāja Iveta Galzone.
A.Jansone atzinīgi vērtē, ka D.Veikšāns Galvenā valsts kultūras inspektora darbu apvieno ar rajona kultūras darba organizatora pienākumiem. Tas veicinot sadarbību ar pašvaldībām. “Pērn D.Veikšāns organizēja Latvijas kultūras inspektoru un darbinieku konferenci, kā arī nodrošinājis skates, gatavojoties dziesmu svētkiem. Pērn Gulbenē notika arī skate, gatavojoties deju festivālam “Sudmaliņas”. Tie ir tikai daži no paveiktajiem darbiem,” saka A.Jansone.