Sestdiena, 31. janvāris
Tīna, Valentīna, Pārsla
weather-icon
+-20° C, vējš 1.11 m/s, A-ZA vēja virziens

Viesnīcai - četras zvaigznes

Rit pirmais mēnesis, kopš  SIA „Viesnīcu un restorānu centrs” sertifikācijas valde piešķīrusi četru zvaigžņu viesnīcas statusu Vecgulbenes muižai. Viesnīcas pārvaldniece Iveta Kovtuņenko “Dzirksteli” informē, ka šāds statuss tiek piešķirts uz gadu. Pēc tam no jauna jāpierāda atbilstība četrām zvaigznēm.  

Gulbenes tūrisma informācijas centrā “Dzirkstelei” paskaidroja, ka Vecgulbenes muižā atrodas vienīgā Gulbenes novada četrzvaigžņu viesnīca. Tuvākā, kurai ir šāds pats statuss, ir Madonas novadā – Mārcienas muiža, kā arī Valmieras pusē – Dikļu pils.

Pēc maksimālās programmas

“Mums četras zvaigznes – tas ir maksimums, Vecgulbenes muiža netiecas pēc piecu zvaigžņu viesnīcas statusa. Esmu interesējusies, kāds serviss nepieciešams, lai viesnīcai būtu visaugstākais vērtējums, kāds vien ir iespējams. Man tika izskaidrots, ka tad klients savā istabā ar visām ērtībām var dzīvot nedēļu, neizejot no tās un saņemot visu, ko vēlas. Reģionos ieguldījums šāda servisa nodrošinājumam, visticamāk, neatmaksātos,” saka I.Kovtuņenko.
Viņa kā muižas pārvaldniece konkurenci klientu apkalpošanas servisā uztverot kā labestīgu līdzāspastāvēšanu. “Priecājos par “Kantes krogu”, kur varu atpūsties un citām labām atpūtas, vietām novadā, kur prot strādāt radoši. Katram ir sava niša,” viņa saka.
I.Kovtuņenko uzskata, ka Vecgulbenes muižas stiprā puse ir ne tikai klientu apkalpošanas kultūra, bet arī kvalitatīvi kultūras pasākumi, kas notiek katru nedēļu un ir kupli apmeklēti. “Man prieks par apmeklētājiem, prieks par labo sadarbību ar daudzām iestādēm un kolektīviem Gulbenē, piemēram, ar mūzikas skolu un pūtēju orķestri, ar kultūras centru, ar SIA “Gulbenes – Alūksnes bānītis” un citiem” saka I.Kovtuņenko.  

Kolēģiem vēlas uzticēties

Viesnīcā pašlaik ir 19 darbinieku. “Mums ir iespēja strādāt skaistā, sakoptā vidē. Mēs varam strādāt klientu labumam ar pilnu atdevi. Atbildība par savu darbu, pienākuma apziņa – tās ir pamatprasības katram darbiniekam. Jāstrādā ar domu – ja uzņemos darbu, tas ir jāpadara ļoti labi, nevis ķeksīša dēļ. Es veidoju kolektīvu, kam varu uzticēties, kurā būtu darbinieki, kas labi pārzina savu jomu. Esmu gatava ņemt jauniešus praksē. Taču pie mums patiešām visiem ir jāstrādā,” saka I.Kovtuņenko.
Viņa uzsver, ka jebkurā  kolektīvā galvenais kapitāls ir cilvēki. “Muižā darbu ir uzsācis ainavu arhitekts Edijs Gusts – ar perspektīvām idejām par parka atjaunošanu un apstādījumu izveidi muižai atbilstošā stilā. Viņš ir no Alūksnes. Man kā pārvaldniecei ir iespēja veidot darbinieku komandu, kas grib un prot strādāt. Darbu ir atsākusi dārzniece Velta Guseva, kura ir zinoša un prasmīga sava darba veicēja, no jauna darbu ir uzsākusi istabene – Anita Goldberga no Rankas. Ar lielu atbildības sajūtu savu darbu veic sētnieces Sarmīte Vasiļjeva un Gundega Kampāne,” saka I.Kovtuņenko.
 Viņa otro mēnesi ir Vecgulbenes muižas pārvaldniece, iepriekš astoņus gadus ir strādājusi Alūksnes pilsētas, novada pašvaldībā, atbildot par kultūras, izglītības, sporta un tūrisma jomu. Viņai ir maģistra grāds pedagoģijā, savu praktisko pieredzi kultūras un organizatoriskajā darbā, pasākumu rīkošanā papildinājusi dažādos kursos. Par savu hobiju viņa uzskata puķkopību. Ivetas dārzā ir 372 puķu šķirnes.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.