Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Bērniem jauni rotaļlaukumi Litenē un Galgauskā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pirmsskolas izglītības iestādes “Ābolīši” Litenes un Galgauskas bērnu grupiņām top jauni rotaļlaukumi. Par to informē Gulbenes novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī gada jūnija beigās pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA “Jūrmalas mežaparki” par rotaļlaukumu izveidi Litenes un Galgauskas pirmsskolas grupām. Septembrī noslēdzās darbi. Galgauskas pirmsskolas grupiņai uzstādītas jaunas šūpoles, rotaļu komplekss, atsperšūpoles un spēļu mašīna, savukārt Litenes pirmsskolas grupiņām uzstādīta jauna nojume lielajai bērnu grupiņai, batuts, rotaļu komplekss lielajai grupiņai ar iekļautām šūpolēm, rotaļu komplekss mazajai grupiņai, šūpoles ar zīdaiņu sēdekli, divas atsperšūpoles, kā arī līdzsvara šūpoles.

Kopējās rotaļlaukumu izmaksas – 42 891,02 eiro ar PVN. “Šie rotaļlaukumi tika izveidoti par pašvaldības budžeta līdzekļiem,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un iepirkumu nodaļas projektu vadītāja Zane Pūcīte.

Viņa stāsta, ka šogad vēl tiek labiekārtota Stāķu pirmsskolas izglītības iestādes āra teritorija par pašvaldības budžeta līdzekļiem, drīzumā objekts tiks pabeigts. Tiek bruģēta iekšpagalma teritorija, atjaunota meliorācija. Nākamgad plānots sakārtot citu novadā esošo pirmsskolas izglītības iestāžu āra teritoriju un rotaļlaukumus.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.