Vēl šonedēļ iespējams pieteikties ekskursijām uz 20 dažādu nozaru kompānijām, kas norisināsies no 15.-19.februārim.
Projektu rīko “Jauniešu konsultācijas” un piedāvā jauniešiem klātienē iepazīt vietējos ražotājus un citus uzņēmumus, izdarot secinājumus par reālo darba vidi un karjeras perspektīvām tajos.
Skolēni un studenti var izvēlēties no vairāk kā 50 ekskursijām Rīgā un tās apkārtnē, Jūrmalā, Jelgavā, Cēsīs, Aizkrauklē, Daugavpilī u.c.
Veiksmīgai karjerai jauniešus iedvesmos “Latvijas dzelzceļš”, “Maxima”, “Latvenergo”, mobilo sakaru operators „LMT”, būvfirma „RE&RE”, veikalu tīkls „RIMI Latvia”, pārtikas pārstrādes uzņēmumi „Latfood”, „Cēsu alus”, siltumapgādes uzņēmums „Rīgas siltums”, auto ražotājs „Scania Latvia”, telekompānija „LNT”, SIA „Dienas Mediji”, raidorganizācija „ Radio SWH” u.c.
Pieteikšanās notiek karjeras portāla www.prakse.lv sadaļā “Pasākumi”.