Iespējams, jau uz Jāņiem alus cienītāji varēs baudīt Gulbenē ražotu izlejamo alu. Lai tā notiktu, gulbeniešu Dekšņu ģimene jau aptuveni gadu cītīgi rosās ražotnē Dzirnavu ielā, kur savulaik Gulbenē jau tika darināts alus. Artūrs Deksnis stāsta, ka ir nodibināts uzņēmums SIA “Gulbenes alus darītava”, un mērķis ir izveidot un attīstīt alus darītavu, kurā ražos izlejamā alus produkciju un nodrošinās produkcijas izplatīšanu dažādos pasākumos. Ir plānots ne tikai attīstīt komercdarbību, bet arī atjaunot vēsturisko alus ražotni, tā sakopjot un uzturot telpas un apkārtni. Būs iespēja nobaudīt dažādus alus un iegādāties izlejamo alu tieši no alus darītavas.
Abonē digitālo saturu pirmajām 4 nedēļām par 0.99€*
Digitālā satura abonementiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur tiks atspoguļoti notikumi un procesi vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs, kā arī par 90% mazāk reklāmas.
Es būtu ļoti priecīga ja viss puišiem sanāktu. Jo man ar to vietu ir ļoti siltas bērnības atmiņas. Un prieks ka ir kāds kas atdzīvinās šo vēsturisko vietu.
Vis atkarīgs no saimnieka vai pašam garšo alus, vai tikai grib pelnīt. Arī no tā vai pietiks pieredzes pareizo recepti izvēlēties Gulbenes pāķu specifikai.
Pirms šīs tukšās spriedelēšanas par garšu utt., varbūt vajag pagaidīt, kad tas būs pieejams nogaršošanai!?
Kā jau teicu- tipiski Gulbenei, līdzko kādam ir idejas un vēlme darboties, tā uzreiz pretī noniecināšana.
Te ir redzams tas izcilais iedzīvotāju viedoklis... Produkcija vēl nav pieejama, bet jau tiek nodēvēta par dārgu , nevajadzīgu suslu par 3 euro litrā. Nezinu, vai Dekšņu ģimene otrreiz gribēs jums dot interviju... Ļoti tuvredzīga stratēģija. Laikraksts nonāks pie tā, ka nebūs vairs rakstu, ko publicēt.. visi raksti būs no sērijas "viena tante teica", "no drošiem avotiem zināms" utt.
Ja ar veselīgu dzīves uztveri, tad diez ko komentārus neņems galvā. Ja gudri, tad paskatīsies, vai ir kas vērtīgs un izmantojams. Biznesā neveiksies tiem, kam nav dūšas. Tā ka nerunājat puišu vārdā un savu cimperlīgo pieredzi neattieciniet uz citiem.
Priecājieties gulbenieši, būs jaunas darba vietas. Vēl derētu desu cehu atjaunot. Tad būtu Gulbenē kā kādreiz, augtu un plauktu ar laiku. Jo vietas kur ir darbs un attīstīta infrastruktūra, tur arī aug nākotne.
P. S. Limonāde arī būtu interesanta pagātnes garša.