Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:
"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.
Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*
*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.
Jau renesanses laikā ( pirms kādiem gadiem 500) mākslā tika noformulēta attieksme pret cilvēka kailķermeni. Tika deklarēts, ka cilvēks ir ” Dieva radošā spēka augstākais sasniegums”. Un kristīgā Baznīca akceptēja šo patiesību par Dieva darbību. Radās izcili mākslas darbi, kuri priecē un priecēs cilvēkus ar tajos parādīto cilvēka kailā ķermeņa skaistumu.
Jā protams, arī slapjie dvieļi pēc izrādes iegūst mākslas statusu. Vai arī deva pretstrūklaku tabletes? Privāti klubiņos dariet ko gribat, bet.. Šobrīd tiek degradēta māksla. Bet runājot par inteliģenci, ja kultūra ir pliko mākslinieku priekšnesums plikiem skatītājiem, tad renesanses māksliniekiem kapā otrādi jāapgriežas.
Ja inteleģencei kultūra ir kailo izrāde kailiem skatītājiem, tad renesanses mākslinieki patiešām labāk izprata ķermeņa skaistumu. Un tas, ka tanī izrādē dvieļi palika slapji, ir neapstrīdams fakts. Šādu fizioloģisku reakciju noliegt var tikai naivas jaunavas. Tur skaistumu grūti saskatīt. Būsim reālisti, ko nav tik viegli apkrāpt. Tas bija amorāli un karalis ar svītu bija kaili.
:)) cik kompleksaini esam tur, kur nevajag. bet, kur vajag, tur mums vispār bremžu nab un prāta arī. tad bijāt uz kailo deju? izģērbāties? sajutāties trausli, īsti, dzīvi?