Starēnietes Ilvijas Pabērzas mīluļi Hollija un Taisons — draudzīgi, bet ar raksturu
13:2510.11.2025
Diāna Lozko
849
Dalies:
Starēnietes Ilvijas Pabērzas mīluļi ir haskiju pāris – deviņgadīgā Hollija un piecgadīgais Taisons, kuri mājās sadzīvo ar desmitgadīgo kaķeni Bellu un diviem papagaiļiem. Ilvija spēku rod arī ceļošanā, un šogad viņa noslēgusi apceļošanu ap Latviju, kas kopumā aizņēma trīs gadus.
“Haskiji ir ļoti skaisti! Tas arī bija galvenais iemesls, kāpēc tieši paņēmām šīs šķirnes suņus. Neko daudz par viņiem gan pirms tam nezināju, bet man dzīvnieki ir ļoti mīļi un tie ir arī mūsu ģimenes locekļi. Tikai tad, kad paņēmu haskijus, sapratu, kas tad īsti ir haskijs,” smejot teic Ilvija.
Haskiji ir aktīvi suņi ar spītīgu raksturu, taču Ilvija, būdama policiste, nebūt nebaidās no izaicinājumiem. Hollijai augot, Ilvija vēlējusies, lai viņai vienai pašai nav skumji, kad Ilvija dodas uz darbu un ģimene savās ikdienas gaitās. Tā nu ģimenē ir divi aktīvi haskiji.
Viņu ikdienu un amizantos mirkļus, kā arī suņu kopā būšanu ar kaķeni un papagaiļiem Ilvija tver fotogrāfijās. Tā arī tapusi kāda īpaša izstāde Staru bibliotēkā, kur Ilvija 18 fotogrāfijās parāda haskiju ikdienu un raksturu.
Abonē digitālo saturu pirmajām 4 nedēļām par 0.99€*
Digitālā satura abonementiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur tiks atspoguļoti notikumi un procesi vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs, kā arī par 90% mazāk reklāmas.