Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par Rankas pagasta viesu nama “Lācītes” noplukušo izskatu.

Šogad biju tur divas reizes, īsi pēc atklāšanas aprīlī un augusta sākumā. Jāsaka ka skats kas pavērās atklāšanas brīdī bija bēdīgs, atpūtas parka teritorija nesakopta, nevar teikt ka nekas nebija darīts, darīts bija, bet tā it kā to darbu būtu vadījuši un darījuši cilvēki kas neko nesaprot. Labi tas bija atklāšanā.
Bet tas ko redzēju tagad, pēc četriem mēnešiem, pārsteidz vēl vairāk! Viss pa vecam, noplucis un nepievilcīgs. Informatīvais dēlis pie viesu nama stāvlaukuma sapelējis un izbalējis, krāsa nolobījusies, ritenis uz tā sarūsējis. Un tas viss pie pašām kafejnīcas durvīm. Celiņu bruģī aug zāle, logi netīri (nezinu no iekšpuses vai ārpuses), uz kafejnīcas ēkas jumta karājās kaut kāda aizvēsturiska ziemassvētku virtene. Kafejnīcas durvis atstutētas ar ķieģeli! Logu krāsojums nolobījies gan pašai kafejnīcai, gan viesnīcās ēkai, koka namiņiem melni (izskatās sapuvusi) baļķu gali kas visu laiku mirkst lietus ūdenī. Pamesta pus uzcelta ēka ar dēļiem aizsistiem logiem tur pat kur atpūtnieku namiņi. Pie peldvietas, pirts stāvlaukuma un aiz viesnīcas ēkas sapuvušas sagāzušās lapenes. Tajā pašā stāvlaukumā (pirts) informatīvais dēlis ar kaut kādu saplēstu afišu vējā plīvojošām skrandām. Tas viss pēc četriem darbības mēnešiem. Nezinu kas tajā atpūtas kompleksā ir vadītājs, bet manuprāt tam cilvēkam nav nekādas sapratnes par to kas ir viesu nams un kā tam jāizskatās.
Kas pārsteidza vēl vairāk, tas bija kafejnīcas ēdienkartes noformējums!!! Kas to ir veidojis? Pilnīgs analfabēts, vai kā? Ēdienu tulkojumi tā it kā tos būtu tulkojuši ar interneta tulkotāja palīdzību! Pie ēdieniem norādīti skaitļi kas nav saprotami, tas ir svars, daudzums vai cena. Manuprāt tas jau ir tirdzniecības noteikumu pārkāpums. Līdz ar to jautājums, kāds diletants vada šo viesu namu?
Pašās beigās par ko labu. 2019.gada 14.augustā pasūtītais ēdiens bija garšīgs, var uzteikt tās maiņas pavārus. Mani radi runā, ka ēdiens tur esot atšķirīgs, atkarīgs no pavāriem.

No pagasta

Tur ar visu savu radu baru šiverē Signe. Nezinu gan ko tas tev palīdzēs, gribi iepazīties vai kā, ja jautē pēc viņas )))

pirms gada, 2019.08.21 12:29

Vita

Nē, nē iepazīties tikai ja saskriesimies ar pierēm. Interesē lauku pāķu karjeras lidojums, kā tik skaistu vietu var tik ļoti "sa*irst".

pirms gada, 2019.08.21 12:59

Laba tēja>Vita

Kas ir lauku pāķi???Vai TĀS kas no Pleskavas guberņas iedzīvojušās Rīgā???

pirms gada, 2019.08.22 06:32

to > tēja

ar ''pāķis'' apzīmē zema intelekta provinciālu personāžu, šajā gadījumā uzsverot tā lauku izcelsmi

pirms gada, 2019.08.22 09:32

Ai, ai

Signe aiz bailēm čurā biksēs ka īpašnieks uzzinās un parasīs paskaidrot. Bet tas ir viņas stilā, izlikties ka neko nav redzējusi un zinājusi.

pirms gada, 2019.08.28 13:08

He he

Nu gan Vita samuldējies, tur ēdienu taisa tās pašas pieminetās Signes bērna tēva māte Ilze. Lai nu ko tu teiktu, bet to ka viņa māk garšigi gatavot ... nu bļoda.

pirms gada, 2019.08.21 13:11

Vita

Jā, jā tevis piesauktā Ilze tur strādā visas dienas un cits neviens nestrādā. Beidz nu muldēt, ēdiens bija garšīgs. Pat nodomāju, kur tādā ūķī ņēmuši labus pavārus?

pirms gada, 2019.08.21 15:19

ēdājs

Ne jau dakteris pats tur salātus griež un gaļu cep. Viņš ir atkarīgs no tiem kuriem algu maksā.

pirms gada, 2019.08.21 15:46

ZS

Bataljona runā ka ēst taisot Krevica, no gatera uz virtuvi. Noteikti vērtīgs kadrs.

pirms gada, 2019.08.21 16:38

Gatis

Ko visi tikai par slikto, cenšās tur. Paskat atvēra tikai 14.04. bet mājas lapā raksta atsauksmes no klientiem kā tie 19.01 tur jau atpūtušies. Citāts no lacites.lv: "Visaukstākajā janvāra dienā - 19.01. - ģimenes un draugu lokā (20 cilv.) svinējām Lācītēs manu maģistra grāda iegūšanu. Liels paldies kafejnīcas darbiniekiem, jo telpas, ēdiens, apkalpošana un šīs vietas atmosfēra - viss bija tik labi, ka labāk nemaz nevar vēlēties! Lai Jums visiem izturība un laba veselība! Priecāšos būt te atkal!", ja nu gadījumā pazūd tā atsauksme no viņu mājas lapas tad te ir ekrānuzņēmums https://ufile.io/t08zvb95

pirms gada, 2019.08.21 13:45

Vita

Tad darbs VIDam, lai pārbauda kā varēja ar nereģistrētu kases aparātu apkalpot 19.01, un jā - tā jau ir jaunā Lācīšu mājas lapa. Tā ka atsaukties uz pagājušo gadu īsti nevar.

pirms gada, 2019.08.21 15:36

Mīlnieki

Kā tik tiek dēvēts tas viesu nams: "Lācītes" atpūtas parks, Lācītes atpūtas komplekss, atpūtas komplekss Lācītes, Atpūtas parks un restorāns „Lācītes”, Lacites, bet lietas būtība nemainās - mīcies cik gribi ar brūti pa gultu, beigās paēst tā pat gribēsi un vilksies uz kafčiku ;)

pirms gada, 2019.08.25 16:27

Andris

Izlasīju tēmu un nodomāju, nevaru palikt malā neaizstāvot Lācīšu īpašnieku dakteri Gati Dunajevu. Šis cilvēks nav taupījis laiku un spēku lai atjaunotu Lācītes. Jā tas tiešām tā ir kā raksta Vita, bet vai kāds ir padomājis cik grūti ir visu sakārtot pēc tam kad īpašums gadiem ir stāvējis pamests.
Pagājušo sestdien tur biju kāzās, cilvēki atsaucīgi, ēdieni daudzveidīgi, garšīgi un skaisti pasniegti, nebija nekāds “tjap ļap” ko varētu sagaidīt no iepriekšējos komentāros teiktā. Meitenes kas klāja galdu bija skaistas, koptas un lidoja kā bitītes. Lai te lauku teritorijā spētu piesaistīt tādu virtuves komandu kas spēj to visu sagatavot un pasniegt vien vajag īpašu veiksmi.
Novēlu dakterim neklausīties negācijas ko raksta un turpināt attīstīties. Starp citu viņam ir ļoti laba administratore, kas zināja teikt ka Lācītēs visu varot sarunāt!

pirms gada, 2019.08.21 14:59

Vita

Tam dakterim vajadzētu iespraust administratorei, lai sāk kustinat pakaļu. Ar tādu apsaimniekošanu Lācītēs nākamgad redzēsim jaunu īpašnieku. Starp citu ko nozīmē "visu var sarunāt"?

pirms gada, 2019.08.21 15:25

taisnība

Tas tavs piesauktais dakteris atlaida manu paziņu, tieši par apkārtnes sakopšanu. Viņš ir pastulbs vecis kas skatās Signei mutē un pašam nav sajēgas ne bū ne mē. Bet Signe melo un noklusē to kas tai nav izdevīgi. Ja gribi par to parunāt, varam. Ne to vien izstāstīšu.

pirms gada, 2019.08.21 17:29

tai taisnībai

saki labāk ka tevi pašu atlaida

ko tad tādu tur dara ko vari pastāstīt? nelegāli nodarbina, maksā algu konvertā, tas nevienu nepārsteigs.

vot ja par kontrabandu, narkotikām utt. ir ko teikt tad lūdzu.

pirms gada, 2019.08.21 18:01

taisnība

Laikam esi lietas kursā. Īsumā tur kafčikā ir tāda vecene kas visu koordinē, kas, kam par ko, cik daudz un kad. Paņems ciet viņu, pavilks visu to kantori. Vārdu teikt nav nozīmes, to jau te visi zin.

pirms gada, 2019.08.21 18:31

viss var būt

VID Nodokļu un muitas policijas pārvalde tikko paņēma ciet mūsu novada uzņēmēju. Krimināllietu ierosināja jau pagājušā gada decembrī, bet aizturēja tikai šā gada augustā pie nelegālo strādnieku algas izmaksas. Gan jau noklausījās telefonu sarunas un vēl nez ko, ja varēja noķert pie rokas. Tā ka mūsdienās neko nevar zināt. Un pa lielam šis arī ir tāds interesants uzņēmums, galva Rīgā, kafejnīca Gulbenē. Iespējams pēc šādas foruma sarunas arī noklausīsies telefonu sarunas.

pirms gada, 2019.08.21 21:14

linda

Tieši vakar apmeklēju Lācītes.Prieks skatīties un baudīt.Neredzēju ne noplukušus afišu stabus,ne netīrus logus.Par ēdienkarti gan taisnība,bet meitenes pastāsta-ir lietas kursā ,kas ir ēdiena sastāvā .Starpcitu gan latviski,gan angliski..Tā kā saimniekam tiešām ir veicies.
Vita-aizbrauc uz Vonodziņiem-tad padiskutēsim...

pirms gada, 2019.08.21 16:42

Vita

Tu taču pati manus vārdus apstiprini, ēdiens ir OK.
Bet ja gribi redzēt to ko teicu un vēl vairāk, apstaigā teritoriju. Īpaši tur kur tālāk no ceļa un cilvēku acīm. Viens totāls bardaks.
Un starp citu es jau essmu prom no Latvijas un Vonadziņus apmeklēt nesanāks.

pirms gada, 2019.08.21 17:13

Brunis

Ja Krevica taisot un vina jau nu ir netiriga sieviete tad tur neka laba nevar but un vel gateri stradajosa

pirms gada, 2019.08.21 19:24

apmeklētāja

Vienkārši nenormāli ļauni cilvēki,ko variet ēst citus.Atveriet paši savus krogus un tad paskatīsimies cik viss labi un Vitiņ ko tad pati laidies uz ārzemēm kur viss ir tā sakopts ,tak darbojies LV tad redzēsim cik viss ir vienkārši un forši
Manai vedekliņai augustā Lācītēs bija jubileja un pilnīgi neko sliktu nevaram teikt,jo visiem ciemiņiem(bija no dažām pilsētā) ļoti patika gan apkārtne,gan apkalpojošais personāls un arī ēdieni bija garšīgi.Paldies Lācītēm,lai veicas!

pirms 12 mēnešiem, 2019.09.29 21:24

Ārprāts.

Jūs esat tādi 'Dzirksteles foruma top nīdēji'. Lasu un brīnos. Jūs laikam dzīvē esat tik ideāli cilvēki, visu esat sasnieguši, visu perfekti mākat un zinat. Prieks par jums.

pirms gada, 2019.08.21 19:52

prāts

Nav ko pūst vaigus, ja ir plika pakaļa tad ir. Vienalga kas tur vainīgs dakteris Gatis vai administratore Signe. Nāk ziema un nedomājot par to kā jūs izskatieties no malas būsiet spiesti aizvērties. Tā tak nav pilseta vai Rankas centrs.

pirms gada, 2019.08.23 10:13

susis

Sezonas beigas, gan jau tūlīt priekšniekam “жадность в *** заиграет” un sāks pist smadzenes strādniekiem. Paskatās apkārt, visi tie viesu nami ir gājuši šo ceļu un kur viņi ir tagad? Nav algas, nav kvalitātes. Ja es būtu saimnieks, ***u biksēs no bailēm ja kāds no kafūža darbiniekiem aizies. Tā ir ceļa mala, ar bāru neko nenopelnīs, izīrējamās būdas ar elektrības apkuri ziemā slēgtas, paliek tikai virtuve kas to visu var vilkt. Bet lielie priekšnieki to nejēdz, sēž tā pat kā vasarā viss bars un urbina degunu kam no virtuves noņemt algu.

pirms gada, 2019.08.22 09:13

>>>

Kur tu esi redzējis jaunizceptu priekšnieķeli, par apgrozījuma samazinājumu, drāžam sevi?

pirms gada, 2019.08.22 12:05

Lacites

Jau šobrīd notiek uzbraukšana un publiska psziņošana par kāda sodīšanu, nebiju no viņa tādu darbinieku pazemošanu gaidījusi.

pirms gada, 2019.08.28 07:19

Ainārs Š.

Lai vēršas darba inspekcijā, tāda veida rīcība ir aizliegta kā diskriminācija. Vispār tas pārsteidz ka ārsts var tā rīkoties.

pirms gada, 2019.08.28 10:00

kug

pie tāda nestrādātu pat ja aicinātu

pirms gada, 2019.08.29 09:52

gfd

Vispār jau nezinātājs garām braucot nevar pat iedomāties, ka tur ir kafejnīca...arī zinātājs ne, jo nav NEKĀDA uzraksta uz pašas ēkās...vai tā ir kafejnīca, restorāns vai zirgu stallis. Visumā paskats in Nekāds... atvērām biznesu - gan jau aizies tāpat... nu elementāras lietas...izskats, informācija, reklāma, nekā kas piesaista.

pirms gada, 2019.08.22 09:47

!

Tieši tā. Tas kas tur pieņem lēmumus laikam vairāk par savas ***s aivilkšanu līdz darbam nejēdz. Tad lai savu ***u arī izstutē logā, varbūt palīdzēs )))

pirms gada, 2019.08.22 10:41

> ...izskats, informācija, reklāma, nekā kas pi

Tās ir administrācijas izglītības trūkuma sekas! Domāju tālāk par primitīvu sociālo portālu izmantošanu viņu spējas nesniedzās. Tādas domas mani māc jo neredzēju darba sludinājumu kurā būtu prasīta augstākā vai vidējā speciālā izglītība specialitātē.

pirms gada, 2019.08.22 13:52

e320

Pats laiks tur kādam noņemt no algas un nopirkt pakalpojumu pie reklāmas ģentūras.

pirms gada, 2019.08.23 14:29

veikals

Domā tur kāds novērtētu darbinieku ar augstāko izglītību? Viņš taču būtu gudrāks par priekšnieku! Bet priekšniekiem pašam gribās būt gudrākajam. Vienīgais izņēmums kuru zinu ir Rubates Māris, viņš vienmēr teica ka ņem darbā gudrākus par sevi.

pirms gada, 2019.08.23 15:49

mans vērtējums

Iekštelpas ir gaumīgas un tīras.
Oficiantes zinošas un skaistas, izņemot vienu.
Ēdienkarte plaša pat pārāk plaša, reizēm grūti izvēlēties, beigās sāc skatīties uz cenu kā kritēriju jo nav ēdienu apraksta.
Gatavo ātri vai vidēji ātri ja ņem vērā ka ēdiens tiek gatavots pasūtīšanas brīdī, bistro un ēdienu sadales letes cienītājiem liksies lēnu.
Ēdienu kvalitāte augsta, vismaz salīdzinot ar pilsētas kafejnīcās baudīto.
Garšas īpašības sabalansētas, veidojās pozitīvas emocijas.
Iespējams jāpievērš uzmanība darba laika izmaiņām nākotnē, būtu žēl ja rudenī un ziemā tas tiks saīsināts.
Kā trūkums minams jau pieminētā ārējā vide. Neatbilstošas krāsas vasaras lietussargi (drūmi). Lielu dzīvu ziedu trūkums gan ārpusē gan iekštelpās. Pietrūkst krāšņuma un svaiguma. Ēka no ārpuses nav izgaismota un iestājoties aukstajam laikam tas jau ir uzskatāms par lielu trūkumu.

pirms gada, 2019.08.22 11:31

šefs

Sulīgs produkts, garaiņi virs pannas, aromātiskas garšvielas - tas viss paliek zemapziņā. Jo ēdiens sulīgāks, perfektāks, krāsainās, jo ātrāk rodas kairinājums. Mūsu pieredze ir virtuāla, tāpēc, kad šīs ainas atsaucam atmiņā, zemapziņa mums sola baudu un labsajūtu.

Morāle: Nedz restorāna viesmīlis nedz administrators nesaistās ar šīm sajūtām. Īpašniekam to vajag ņemt vērā kad viņš domā par paveikto!

pirms gada, 2019.08.23 11:23

Janka

Laikam būs jāizbrauc paskatīties par ko tāda brēka sacelta.

pirms gada, 2019.08.22 14:37

Andrejs

Pievienojos Jankam... KOPUMĀ LABA REKLĀMA laižam vērtēt!

pirms gada, 2019.08.22 21:31

Šoferis

Tur jau nekā izņemot virtuvi nav uz ko skatīties. Uz ceļu, uz pļaviņu ar zāli, uz stāvlaukumu ar mašīnām, uz tālumā esošām ēkām? Pareizi vien dara spiežot uz ēdieniem. Ceļa malā ieskriet garšīgi paēst, super.

pirms gada, 2019.08.23 11:46

urbis

Vienkāršs, normāls ceļmalas krogs, nav ko kašķi te meklēt. Negribi, neej. Tikai cenas gan kodīgas, bet kad tur biju, krogs svētdienā bija pilns. Un tas ir rādītājs.

pirms gada, 2019.08.23 12:51

Lita no Madonas

Man tur patīk "creme brulee" ar kraukšķīgu kārtiņu. Vienmēr kādu eiro pa virsu atstāju saimniecēm.

pirms gada, 2019.08.23 13:37

))

Es gan kantes krogā dzereni dodu priekš īpašnieces lai beidz bomžoties un maksā pavāriem normālu algu

pirms gada, 2019.08.23 15:17

skats no auto

braucu šodien garām un paskatījos,ar ko tad tur neapmierināti. Normāla, sakopta ēstuve, tīri simpātisks skats pavērās. Ar ko tad labāks ,,Ods" vai ,,Kantes krogs"? Man patika.

pirms gada, 2019.08.23 20:11

55

un kur atrodas pati kafejnīca? nav ne nosaukuma ne norādes..izskatās pēc vienkāršas mājas ceļa malā. jautrais ods tur ir uzraksts vismaz.

pirms gada, 2019.08.26 10:31

Hmm...

Kuras tad tur ir skaistās oficiantes un kuras ir neglītās?

pirms gada, 2019.08.23 20:24

lūriķis

Aizbrauc un paskaties, tur nav lielas iespējas kļūdīties ))) divas izskatās kā māsas, trešā smukulīte Dacīte un ...

pirms gada, 2019.08.24 12:28

Personība!

Klauni, nekas vairāk, Vita un pārējie diskusiju biedri, kas konkrēti noliek un pazemo cilvēkus. Tas vien pierādās, ka esat niecības, bet šeit slēpjaties aiz pseidonīmiem. Zinu, kāda būs nožēlojamā atbilde, tāpēc jau laicīgi, šis teksts ir tik dziļu domu, ka autors šim tekstam var būt viens un ikviens.
Bet nu zemiski rīkojaties katrā ziņā. Izdarat kaut ko ievērības cienīgu, lai saprastu kaut ko. Galu galā, mums nav tiesību citu tiesāt, to var tikai Dievs!
Nav jēgas dziļāk ieslīkt, jo ik viens jau palasot diskusiju un to, cik dziļi iztirzā var secināt, ka ir liela skaudība un pašnepietiekamība cilvēka personībā.

pirms gada, 2019.08.23 23:01

Bet man patika, ...

... nu un ka kritizē, ir jāsavācās vai jāiet prom. Tie kas atcerās kā bija pie Dikmaņa tie noteikti arī ir tie kas kritizē.

pirms gada, 2019.08.24 09:21

Bet man patika, ...

Un kas tad tur pa lielam ir pazemots? Pats Gatis Dunajevs? Neviena slikta vārda par viņu neizlasīju. Kaut kāda tur piesauktā Signe un viņas radinieki? Cik saprotu tie ir darbinieki un darbiniekiem ir jāstrādā, bet ja nestrādā tad par to kāds sāk runāt. Jā, šajā gadījumā runā cilvēki no malas, bet varbūt tam pie vainas tieši tas ka tur ir pārāk daudz vienas ģimenes cilvēku un tad vairs nav iespējams objektīvi skatīties uz savu darbu jo visi viens otram radinieks. Ja domā ka man no tā silts vai aukts, tak pie kājas. Jūs esiet tikai viens no krogiem.

pirms gada, 2019.08.24 09:54

ss

Jūs tur komentētēji, esiet kaut bijuši Lācītēs? Šodien atkal kāzas. Domājiet kāds jaunais pāris vai vedēji ietu uz turieni ja baidītos ka nepatiks? Ok, tā telts nav nekas īpašs brīzāk _ūds, bet ēdieni ko pasniedz garšo. Un ko tad visi grib ja ne pierīties?

pirms gada, 2019.08.24 13:55

Kāpostu vecis

Ej tu nost, paskatījos facebooka profilu "https://www.facebook.com/pages/Lacites/608899369144586", Gulbenē nav tādas vietas kur var kaut līdzīgu ēdienu dabūt. Slimi cilvēki te raksta komentārus.

pirms gada, 2019.08.24 14:40

To: Kāpostu vecis

To ko iesaki nav oficiālā lācīšu lapa! Var redzēt kā parasti cilvēki māk daudz skaistāk pasniegt nekā tas iespējams tiek darīts par naudu! Galvenā atšķirība ir tajā, ka oficiālajā galvenokārt ir bezgaumīgas bildes ar ēkām vai telpām, bet cilvēki liek mirkļus no lācītēs redzētā - ēdieni, dzērieni un paši uz to fona.

pirms gada, 2019.08.24 15:28

Kāpostu vecis

Nekas briesmīgs vai ārkārtējs jau nav noticis. Cilvēks kas atbildīgs par komunikāciju ar sabiedrību neizprot kādēļ apmeklētāji pie viņiem brauc ēst.

pirms gada, 2019.08.24 16:48

Inta

Manas divas apmeklējuma rezes nebija veiksmīgas,tieši apkalpošanas ne ēdiena ziņā,tas bija garšīgs. Gribētos kādu īpašu atšķirību no citām ēstuvēm,gan ēdienkartē(tādi piedāvājumi ir visur),gan apkārtnē ieguldīt,lai mājīgi,tā šobrīd pietrūkst.

pirms gada, 2019.08.25 16:14

Endija

Intereses pēc pajautāšu, ko vēlies ēdienkartē tādu kā nav visur un tas būtu pieprasīts?

pirms gada, 2019.08.26 10:30

Endija

Izlasīju un pasmējos. Paldies. Ja nopietni, tad nenoleidzami tur ir problēmas, bet kuram nav? Ja atmet visas neizdarības ar bārmeņu darbu, vājo vizuālo tēlu un iespējamo radu būšanu kā iemeslu savtīgām interesēm tad tā ir viduvēja Latvijas mēroga ēstuve ar visai zolīdu sortimentu un pavāru sniegumu.

pirms gada, 2019.08.26 10:24

inta

Nevis daudz dažādi ēdieni, ar vienādām receptūrām vai Kurzeme vai Pierīga, bet atšķirīgais, piemēram uzsvars uz vietējiem produktiem, sezonalitāti (jūlijā salātos paprika un ķīnas kāposts, kad visue ir 100 un 1 lapu salātu un vietējo tomātu daudzveidība), E'dienu kaut nosaukumu ar izdomu un ielikt tajā vietējo kolorītu. Gaujmalas zivju steiks, Rankas piena prodktus salātos, Rankas rupjmaize, vietēji zemnieki audzē ķimenes, tomātus, vīnogas. To visu ielikt ēdienkartē ar izdomu, lai atšķirīgums no grieķu salātiem citos krogos.

pirms gada, 2019.08.26 16:05

Pievieno komentāru