Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+3° C, vējš 1.04 m/s, A vēja virziens

Foto: Kā “Dzirkstele” brauca meklēt Ziemassvētku brīnumu!

DRAUDZĪGAIS avīžnieku pulciņš – “Dzirkstele”, “Ziemeļlatvija” un “Alūksnes un Malienas Ziņas” pie ērģelēm. Izjauktā veidā šis instruments bija ilgi glabājies Baldones baznīcā, un Jānis Lūsēns tās izglābis, lai svētkos tagad dzidri skanētu: “Jūs, bērniņi, nāciet!” Foto: no privātā arhīva

Vecā gada nogalē pēc kolēģu no kaimiņu redakcijas Valkas un Smiltenes novada avīzes “Ziemeļlatvija” aicinājuma devāmies uz Jāņa Lūsēna mūzikas namu “Ozolu skola” un atradām svētku brīnumu! Mūzikas nams “Ozolu skola” atrodas Valkas novada Zvārtavas pagastā, Aumeisteru pakalnu ieskautā 6,4 ha plašā teritorijā uz divu Latvijas novadu – Valkas un Smiltenes – robežas. Šeit Jānis Lūsēns ir realizējis to, par ko sapņojis – tā ir vieta sanākšanai, tikšanās reizēm, koncertiem un bezgalīgam dievišķam skaņu baudījumam.

Video: Diāna Lozko

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.