Spītējot lietum, Gulbenē sacenšas vieglatlēti

19.jūnijā līdz vēlai vakara stundai risinājās Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā, pulcējot aptuveni 400 vieglatlētus no tuvākiem un tālākiem Latvijas novadiem. Šoreiz sīkāk par Gulbenes novada sportistu startiem.

Viskuplākais dalībnieku skaits raksturīgi ir skrejceliņa disciplīnās – īpaši sprinta distancēs. 80 metru distancē meitenēm 43 dalībnieču konkurencē otrajā vietā ierindojās Gulbenes novada BJSS perspektīvā audzēkne Jasmīna Vinogradova. Arī zēnu konkurencē startēja 43 jaunie sportisti, starp kuriem pašmāju vieglatlēts Edvīns Pabērzs izcīnīja trešo vietu (Gulbenes novada BJSS).

300 metru distancē U14 grupas meitenēm mājiniece Jasmīna Vinogradova izcīnīja otro vietu, bet zēniem trešo vietu ieguva gulbenietis Edvīns Pabērzs.

400 metru distancē U18 grupā jaunietēm uzvarēja Ieva Kalniņa (Gulbenes novada BJSS), Vīriešu veterānu grupā Jānim Ģērmanim (Gulbenes novads) trešā vieta.

U14 grupas zēniem garākajā – 2000 metru distancē trešajā vietā ierindojās Mārtiņš Jorens Balodis (Gulbenes novada BJSS).

2000 metros spēkiem mērojās arī U16 grupa, kur otro vietu izcīnīja Gulbenes novada BJSS audzēknis Ričards Balodis.

1500 metru distancē U18 grupas meiteņu konkurencē triumfēja Sintija Birzniece, bet trešo vietu izcīnīja Laura Ozerova (abas no Gulbenes novada BJSS).

2 kilometru soļošanā U14 grupā zēniem otro vietu izcīnīja Daniels Bartkevičs (Gulbenes novada BJSS).

3 kilometru soļošanā U16 grupā jauniešiem uzvarēja Niks Markovs, otrajā vietā – Renārs Neilands, trešais – Mārtiņš Ūdris (visi no Gulbenes novada BJSS).

Sievietēm/veterānēm 3 kilometru soļošanā trešajā vietā ierindojās Ņina Jurciņa (Gulbene). Kungiem/senioriem otrajā pozīcijā – Harijs Āboliņš, trešais – Raivis Bērziņš (abi no Gulbenes).

Diska mešanas sektorā 20/pieaugušo sieviešu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Evelīna Lazdiņa (Gulbenes novada BJSS, Murjāņu sporta ģimnāzija), bet kungiem/senioriem par uzvarētāju kļuva jaungulbenietis Jānis Pāvuliņš.

Šķēpa mešanā jauniešiem trešajā vietā ar rezultātu 41,10 metri ierindojās Artjoms Lemešs (Gulbenes novada BJSS).

Gulbenes novada BJSS vieglatlētikas treneris Voldemārs Mezītis laikrakstam “Dzirkstele” teica, ka vislielākais prieks par to, ka uz sacensībām ieradās simtprocentīgi visi jaunie sportisti, izņemot dažus, kam bija attaisnojoši iemesli.

“Kopumā uz sacensībām ieradās nedaudz virs divdesmit maniem audzēkņiem. Bērniem šobrīd treniņos bija divu nedēļu pārtraukums. Ir taču brīvlaiks. Kurš laukos, kurš kaut kur aizbraucis, bet uz sacensībām tomēr ieradās visi. Bērni bija ļoti patstāvīgi. Paši iesildījās, paši devās uz startiem, un par to man ir ļoti liels prieks! Īpaši gribu uzteikt Jasmīnu Vinogradovu. Šādos laika apstākļos izskriet tik labus rezultātus ne katram ir pa spēkam. Viņa tiešām veidojas par labu sprinteri. No visiem jau nevar prasīt izcilus rezultātus, bet centās visi gods godam. Sacensības taču notika savās mājās un piedevām vēl bez dalības maksas. Es uzskatu, ja ir dota šāda iespēja, tad tā ir jāizmanto, un man prieks par to, ka arī bērni to saprot un izmanto šādas iespējas,” teica V.Mezītis.

casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş casibom casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş bahsegel casibom casibom giriş