Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē un Tirzā būs Pagalma svētki

Dienas aprūpes centrs Gulbenē. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

No 26.septembra līdz 1.oktobrim notiek “Vidzemes iekļaujošā nedēļa”. Šajā sakarā Gulbenes biedrība “Dēms” aicina uz Pagalma svētkiem Gulbenē un Tirzā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pasākumu mērķis ir, kopīgi darbojoties un pavadot laiku kopā, veicināt vietējās kopienas saliedētību, solidaritāti, informētību un izpratni par Dienas aprūpes centra un grupu dzīvokļu darbību un ikdienas norisēm. Pasākumu laikā plānota kopīga ēst gatavošana, galda spēļu spēlēšana, radoša darbošanās, mūzikas un noskaņu baudīšana, kā arī labdarības izsole, kuras laikā ietirgotie līdzekļi tiks novirzīti Dienas aprūpes centra Gulbenē un grupu dzīvokļu Tirzā iemītnieku ekskursijām. Aicinām ģērbties silti, nest līdzi rudens dārza labumus un vārījumus kā kopīgu cienastu un dāvanu,” saka biedrības “Dēms” pārstāve Ilze Vanaga.

Pagalma svētki Gulbenē, Dzirnavu ielā 7a, notiks 30.septembrī no pulksten 16.00 līdz 20.30. Pasākuma apmeklētāji varēs izmēģināt spēkus, spēlējot galda spēles, dejot mūzikas grupas “Saburzīts, bet solīds” pavadībā un izgaršot kopīgi pagatavoto īpašo zupu un picas. “Pasākuma laikā sadarbībā ar biedrību “Radošā apvienība “Piektā māja”” iepazīsim izcilā latviešu ornamenta meistara, gulbenieša Jūlija Madernieka rakstus, ar tiem īpašā tehnikā apgleznojot porcelāna traukus. Savukārt kopīgi ar biedrību “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns”” un “tabureTE” pārstāvjiem diskutēsim par demokrātiju un iekļaujošu sabiedrību,” stāsta I.Vanaga.
Pagalma svētki Tirzas “Doktorātā” notiks 1.oktobrī no pulksten 12.00 līdz 16.00. “Pasākums ļaus satikties, izbaudīt labdarības tirgus norisi un baudīt vienam otra sabiedrību. Pasākuma apmeklētāji varēs izmēģināt spēkus, spēlējot galda spēles, dejot mūzikas grupas “Saburzīts, bet solīds” pavadībā un izgaršot kopīgi pagatavoto īpašo rudens sautējumu. Pasākuma laikā sadarbībā ar biedrību “Radošā apvienība “Piektā māja”” taps īpaša Draudzības glezna, bet kopīgi ar biedrību “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns”” un “tabureTE” pārstāvjiem diskutēsim par demokrātiju un iekļaujošu sabiedrību,” stāsta I.Vanaga.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.