Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības komisija viesojas pie 10 grantu konkursa “Starteris” dalībniekiem

SIA “LEFF” pamatdarbības virziens ir līklīniju parketa ražošana jeb grīdas seguma radīšana ar unikālu identitāti, estētisku šarmu. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Augustā Gulbenes novada pašvaldības grantu konkursa komisija devusies izbraukuma vizītē pie 2019. un 2020.gadā pašvaldības grantu konkursā “Starteris” atbalstu guvušajiem uzņēmējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība informē, ka atbalsta programma “Starteris” paredzēja iespēju ideju autoriem saņemt līdz 5000 eiro neatmaksājamu finansiālu grantu dzīvotspējīgu biznesa projektu uzsākšanai vai paplašināšanai. Izbraukuma vizītē grantu konkursa komisija klātienē iepazinusies ar biznesa idejām, uzņēmumu darbību, apgūto granta finansējumu un tā izlietojumu, kā arī uzņēmēju nākotnes plāniem. Kopumā komisija viesojusies pie 10 grantu konkursa dalībniekiem.

SIA “LEFF” pamatdarbības virziens ir līklīniju parketa ražošana jeb grīdas seguma radīšana ar unikālu identitāti, estētisku šarmu. Uzņēmuma radītie produkti tiek ražoti pēc individuāla pasūtījuma. Uzņēmums specializējas divslāņu parketa ražošanā ar biezu virsējo cēlkoka kārtu, izceļot koksnes dabiskās formas. Pašvaldības grantu konkursa finansējums 5000 eiro piešķirts iekārtas iegādei, ražošanas kapacitātes kāpināšanai.

“Dilles fashion” idejas autore Irīna Abakoka ar pašvaldības grantu konkursa atbalstu atdzīvinājusi dabiskas audumu, krāsu vērtības ar “eco print” tehnoloģiju, radot unikālu apģērbu. Pašvaldības grantu konkursa finansējums 2840 eiro piešķirts aprīkojuma iegādei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lazertag” atraktīvais piedāvājums ir pieejams Gulbenes novada Stradu pagasta Šķieneros. Kādreizējā sporta namā ar vēsturiski nostalģisku auru, ģimenēm un draugu kompānijām tiek piedāvāti sportiski, arī stratēģiskas spēles elementi ar ieroču iekārtām. Pašvaldības grantu konkursa finansējums 5000 eiro piešķirts 12 “lazertag” iekārtu iegādei.

Projekta “Pasākumu ēka “Šķūnis”” mērķis ir dažādot viesmīlības un pasākumu norises vietu piedāvājumu, nodrošinot atbilstošu aprīkojumu dažāda veida notikumiem. Tā ir netradicionāla vieta pasākumiem – senā akmens šķūnī 170 m2 platībā. Pašvaldības grantu konkursa finansējums – 4994 eiro.

“Clean box” veido atšķirīgu – individuālu mitrās un sausās tīrīšanas servisu. Pašvaldības grantu konkursa finansējums 4964 eiro piešķirts tīrīšanas iekārtu iegādei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Telpa Mums” ir piemērota privātu pasākumu rīkošanai gan pieaugušajiem, gan bērniem. Telpas aprīkotas ar nelielu virtuvi, bumbu baseinu, kā arī āra teritorijā – kublu.  Pašvaldības grantu konkursa finansējums 5000 eiro piešķirts telpu labiekārtošanas darbiem un virtuves iekārtas, kubla un bumbu baseina iegādei.

“Sunbeam Cosmetics” piedāvājumā ir cietas konsistences kosmētika, kas tiek iepakota dabai draudzīgā iepakojumā. Produkti ir dabīgi un videi draudzīgi.  Pašvaldības grantu konkursa finansējums 4200 eiro piešķirts iekārtu un inventāra iegādei, lai iekārtotu ražošanas telpas Gulbenē.

SIA “KlausāmNAMI” idejas autors ar LEADER projekta finansiālu atbalstu uzsācis klausāmgrāmatu ierakstu studijas izveidi, kurā ieraksta grāmatu lasījumus audio formātā, lai ar balss palīdzību celtu literāro darbu vērtību, pieejamību un kultūru latviešu sabiedrībā. Pašvaldības grantu konkursa finansējums 5000 eiro piešķirts studijas izveidei un pilnveidei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Afrek” darbojas trīs virzienos – pulverkrāsošana, smilšu strūklas apstrāde un metālapstrāde. Pašvaldības grantu konkursa finansējums 5000 eiro piešķirts metāla apstrādes iekārtu iegādei.

Uzņēmums “Gaisīgais gardums” ražo dažādu garšu cukurvati un popkornu. Produktus iespējams iegādāties dažādos pasākumos, internetveikalā, kā arī vairākos veikalos. Pašvaldības grantu konkursa finansējums 5000 eiro piešķirts popkorna un cukurvates aprīkojuma iegādei.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.