Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada skolu sacensībās volejbolā piedalās 24 komandas un 153 dalībnieki

Foto: Andrejs Andževs.

Trešdien, 23.martā, Gulbenes novadā tika atklāts Olimpiskais mēnesis un notika arī novada skolu sacensības volejbolā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas metodiķis Andrejs Andževs stāsta, ka novada skolu volejbola sacensībās trijās vecuma grupās piedalījās 24 komandas, kopā pulcējot 153 dalībniekus.

4. līdz 6.klašu grupā piedalījās 4 zēnu un 3 meiteņu komandas. 1.vietu zēnu grupā izcīnīja Gulbenes novada vidusskolas 6.e klase (Niks Markovs, Arvis Zubkevičs, Adrians Laizāns, Druvis Elksnītis); meitenēm – Lizuma vidusskolas II komanda (Kristena Dreimane, Marija Gipsle, Ksenija Oņiskiva, Marta Kostigova). 2.vietu zēnu grupā izcīnīja Gulbenes novada vidusskolas 5.b klase (Raivo Berkolds, Roberts Ozols, Dāvis Dreiškens, Patriks Paiders, Armands Rutkis); meiteņu grupā – Lizuma vidusskolas I komanda (Marta Roziņa, Selīna Šeidere, Ērika Šuļja, Megija Šuļja). 3.vietu zēnu grupā izcīnīja Lizuma vidusskolas komanda (Martins Biezais, Adrians Brics, Bruno Brics, Artis Kadancevs, Edijs Savruckis, Kristians Kalniņš); meiteņu grupā – Gulbenes novada vidusskolas 5.g klase (Annija Pružinska, Ieva Ķikuste, Viktorija Petrova, Lauma Astrea Juškeviča).

7. līdz 9.klašu grupā par uzvaru cīnījās 5 zēnu un 5 meiteņu. 1.vietu zēnu grupā izcīnīja Gulbenes novada vidusskolas 9.e klase (Armands Vekšins, Rolands Šulcs, Rainers Eizāns, Kārlis Zvirgzdiņš, Mareks Ādiņš, Roberts Deksnis, Eduards Stabiņš); meitenēm – Gulbenes novada vidusskolas 9.e klases komanda (Dace Prockalova, Viktorija Bičkovska, Miranda Rozenberga, Estere Tuča, Malvīne Meisīte, Annija Avina, Una Vasilaki). 2.vietu zēnu grupā izcīnīja Gulbenes novada vidusskolas 9.b klase (Lukass Fedotovs, Reinis Ķiploks, Edvils Laizāns, Rinalds Viljams Rabkins, Valters Vasiļjevs, Leo Linards Voits, Renārs Rāms, Aldis Jānis Ķiploks); meitenēm – Gulbenes novada vidusskolas 8.u klase (Arta Anastasija Brokāne, Estere Kokareviča, Agate Ķikuste, Ance Puste, Lote Sniķe, Alise Nečajeva). 3.vietu zēnu grupā izcīnīja Lizuma vidusskolas jauktā komanda (Kristiāns Oļģerts Hauks, Marko Dadzis, Nils Glāznieks, Mārcis Klieders, Ričards Oņiskivs, Rainers Valters Pops, Ervīns Mārcis Trūle, Alise Kostigova); meiteņu grupā – Gulbenes novada vidusskolas 7.e klase (Karīna Kudrjašova, Džūlija Ļisicina, Monta Rubene, Paula Luīze Vimba, Malta Izabella Brūniņa, Laura Ozerova).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

10. līdz 12.klašu grupā piedalījās 7 jauktās komandas. 1.vietu izcīnīja Gulbenes novada vidusskolas 11.l klase (Dāgs Raģelis, Elisa Mūrniece, Samanta Leona, Ērika Logina, Rolands Blūms, Valters Freimanis, Agnese Beča, Daniela Buliņa). 2.vietā – 11.g klase (Ilmārs Lapkovskis, Rainers Ļisicins, Endijs Vanags, Rinalds Vagulis, Raivo Bukovskis, Rolands Cīrulis, Kristofers Mazurs, Kristaps Carevs). 3.vietā – 10.b klase (Samanta Savicka, Estere Kupča, Anda Katane, Keita Kruglova, Dāvis Ende, Pēteris Romanovs, Kristers Birznieks, Niks Berģis).

Visu Gulbenes novada vidusskolas komandu sagatavošanā savu darbu ir ieguldījuši sporta skolotāji Voldemārs Mezītis, Irēna Aizpure, Sarmīte Gobiņa, Līga Berkolde, Solvita Vīcupa-Ulme, Sandra Vaivode, Inga Anča, Aigars Bērziņš.

Par sacensību tiesāšanu rūpējās Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas volejbola nodaļas treneres Liene Ķikuste, Ārija Samsonova un Solvita Vīcupa-Ulme.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.