Cēsis: piedzēries autovadītājs traumē trīs bērnus 1

Sestdien, 22. septembrī, vienos dienā Cēsīs Festivāla ielā, 1969. gadā dzimis vīrietis, vadot a/m OPEL ASTRA, nav ticis galā ar automašīnas vadību, automašīna sanesta, apgāzusies un uzslīdējusi uz ietves, uz kuras atradušies trīs bērni- 10 un 12 gadus veci zēni, kas vadījuši velosipēdus un 12 gadīgs zēns uz skrituļslidām.

Cēsu iecirkņa Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore Maija Smiltiņa stāsta, ka, lai atbrīvotu bērnus, kam bija uzkritusi automašīna, izsaukti operatīvie dienesti. Pēc automašīnas nocelšanas no cietušajiem viens zēns nogādāts slimnīcā Rīgā, viens ievietots reanimācijas nodaļā Cēsu slimnīcā, trešais, kuram automašīna uzkritusi uz rokas, turpina ārstēties ambulatori. Konstatēts, ka vadītājs pie stūres sēdies 1,78 promiļu alkohola reibumā. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 260. panta trešās daļas.Vīrietis aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā, šodien policija lūgs tiesai vīrietim piemērot drošības līdzekli- apcietinājumu. Par šo noziedzīgo nodarījumu krimināllikumā paredzēts sods- brīvības atņemšana uz laiku no 3 līdz 15 gadiem, atņemot transporta līdzekļa vadītāja tiesības uz laiku līdz 5 gadiem.

Septembrī Cēsu iecirkņa teritorijā konstatēti 36 gadījumi, kad vadītājs pie transporta līdzekļa stūres sēdies alkohola rebumā. Lielākais konstatēto promiļu skaits - 3,49 promiles.

Policija atkārtoti vēršas pie iedzīvotājiem ar aicinājumu nepalikt vienaldzīgiem un gadījumā, ka esat liecinieki tam, ka dzēris vadītājs sēžas pie transporta līdzekļa stūres, NEKAVĒJOTIES informēt policiju, nosaucot automašīnas valsts numura zīmi, marku un krāsu, kā arī virzienu, kādā automašīna dodas. Vienmēr atcerieties, ka jūsu vienaldzība var maksāt dzīvības - dzērušu vadītāju izraisītajos satiksmes negadījumos cieš nevainīgi cilvēki.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

attārpotājs

nu redz-kamēr specrota pa gulbeni pim.p.īšus uz sētām zīmēja tikmēr darbi Cēsīs nedarīti.

pirms 8 gadiem, 2012.09.24 22:33

Kriminālziņas