Mednieki sacentīsies ziemas sporta svētkos Lejasciemā

Visi mednieki 3.martā tiek aicināti doties uz Lejasciema pagasta šautuvi, kur notiks mednieku ziemas sporta svētki "Pa lapsas pēdām". Šie sporta svētki ir kļuvuši par tradīciju un šogad notiks jau trešo reizi.

Sporta svētkos mednieki varēs gan pasportot, gan atpūsties. Ar šīm sacensībām tiks veicināta sporta attīstība novadā un pagastā, kā arī popularizētas sporta aktivitātes kā veselīgs dzīvesveids, lietderīga brīvā laika pavadīšanas brīvā dabā ģimenes, draugu un kolēģu lokā.  

Sacensības sāksies pulksten 9.30. Dalībnieki varēs pieteikties sacensību dienā līdz pulksten 9.20. Dalības maksas sacensībās nav. Dalībnieki startēs individuāli. Viņiem būs jāsacenšas distanču slēpošanā, šaušanā pa stāvošu mērķi (50 metri), pēdu atpazīšanā, drošības noteikumu, medību termiņu un veco medību tradīciju pārzināšanā, kā arī šaušanā pa skrejošu zaķi (35 metri).

 

Izvērtējot un apkopojot rezultātus, ar balvu un diplomu tiks apbalvoti 1. līdz 3.vietas ieguvēji, ņemot vērā visu distancē iegūto punktu summu. Sīkāku informāciju par sacensībām var uzzināt, zvanot pa tālruņiem 28338349 (Ģirts Prindulis) vai 26427273 (Jānis Naglis).

 

Sacensību organizatori aicina medniekus aktīvi atbalstīt šīs sacensības un nebaidīties no distanču slēpošanas. Iepriekšējos gados šie sporta svētki ikreiz ir izvērtušies par lielisku kopīgu atpūtu līdzīgi domājošu cilvēku, kolēģu un draugu lokā. Mednieki uz sacensībām var ņemt līdzi arī savus ģimenes locekļus.

 

Sacensību dienā visi interesenti, kam būs vēlme, varēs arī pārbaudīt savu meistarību šaušanā pa skrejošu mērķi (100 metri). Maksa par vienu sēriju (10 šāvieni) - 2 lati.

Pievieno komentāru

Cope un medības