Horoskopi (21. – 27. februāris)

Auns

Brīvdienās ar plašu vērienu tiks paveikti visi iekrājušies darbi. Vairāk laika tiks veltīts kādu nedaudz piemirstu zināšanu atjaunošanai. Profesionālajā jomā gandarījuma deva tiks gūta, redzot sava darba rezultātu.


Vērsis

Darbavietā nāksies apbruņoties ar pacietību un mierīgi veikt savus pienākumus. Pievaldīt savas emocijas šonedēļ būs pareizākā izvēle. Darījumu attiecībās, pirms spert nozīmīgu soli, rūpīgi pārbaudi visu informāciju!


Dvīņi

Brīvdienās, veltot laiku savas dzīves telpas uzkopšanai un atbrīvojoties no visa liekā, radīsies viegluma un pacilātības sajūta. Darbavietā klāt nākušie darba pienākumi ļaus sajusties nozīmīgākam.


Vēzis

Īpaši nedēļas nogalē attiecībās ar ģimenes locekļiem centies izvairīties no liekām sadzīviskām domstarpībām! Patīkams un elpu aizraujošs pārsteigums ļaus starot mīlestībā. Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar darbu.


Lauva

Brīvdienās nelielu vilšanās devu var radīt cilvēki, kuri tika uzskatīti par labiem draugiem. Finansiāls ieguvums ļaus piepildīt kādu materiālu vēlmi. Esi vērīgs attiecībā uz saņemto informāciju darba kolektīvā!


Jaunava

Svarīgu lēmumu pieņemšanā šonedēļ paļaujies tikai uz sevi! Saņemtie padomi būs lieki. Romantiskajās attiecībās centies izvairīties no kritizējošām piezīmēm! Ļaujies sajūtām un piedzīvojumam!


Svari

Saņemtais sadarbības piedāvājums dos uzmundrinājumu visai nedēļai. Darbavietā nebūs viegli sastrādāties ar kādu no kolēģiem. Attiecībās ar mīļoto cilvēku valdīs harmonija.


Skorpions

Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo pasākumu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies ieklausīties viņu vēlmēs un vajadzībās! Profesionālajā jomā izvairies no citu kolēģu ietekmes uz tavu darbu!


Strēlnieks

Nedēļas nogalē vērtīgas mācības ļaus izprast virkni līdz šim neskaidro jautājumu saistībā ar turpmāko ceļu profesionālajā jomā. Aktuāli kļūs jautājumi, kas saistīti ar dzīvesvietu un nekustamo īpašumu.


Mežāzis

Attiecībās ar mīļoto nebūs viegli rast kompromisu saistībā par brīvdienu pavadīšanu. Velti laiku fiziskām un radošām aktivitātēm! Darījumu attiecībās centies rūpīgi caurskatīt katru papīru, katru dokumentu!


Ūdensvīrs

Brīvdienās iepriecini sevi ar kādu baudāmu kultūras pasākumu! Papildu ienākumi tiks gūti, liekot lietā savas unikālās zināšanas un prasmes. Darbavietā nāksies saskarties ar konkurenci no kolēģu puses.


Zivis

Jaunu prasmju apgūšana nāks par labu profesionālajai izaugsmei. Ieguldītais darbs nesīs arī materiālo labumu. Romantiskajās attiecībās jutīsies saprasts, atbalstīts un iedvesmots jauniem projektiem.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide