Horoskops 16. – 22. jūlijs

Auns ◆ Nedēļas nogalē neparedzēti tēriņi var radīt robu tavā naudas maciņā. Iespringstot par partnerattiecību jautājumu, sarežģīsi situāciju vēl vairāk.

Vērsis ◆ Nozīmīgs pavērsiens profesionālajā jomā ļaus paraudzīties uz notikumiem no pavisam cita skatu punkta. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies saglabāt vēsu prātu.

Dvīņi ◆ Pozitīvas ziņas tiks saņemtas saistībā ar kādu sen gaidītu darījumu. Priecēs arī gūtais ienākumu apjoms. Tiks piepildīta kāda no materiālajām vēlmēm, kas būs lietderīga gan sev, gan tuviniekiem.

Vēzis ◆ Brīvdienās priecīgs notikums ļaus piedzīvot sajūtas visās nokrāsas. Tiks iepazīti jauni paziņas, kuri būs nozīmīgi tavā turpmākajā nākotnē. Partnerattiecībās ieklausies otra vēlmēs un sajūtās.

Lauva ◆ Panākumi savā profesionālajā jomā ļaus nedaudz atslābt, nedomāt ne par ko un izbaudīt savu sasniegumu rezultātu. Tiks saņemts kāds izdevīgs piedāvājums. Vairāk laika velti saviem tuviniekiem.

Jaunava ◆ Nedēļas nogalē, savedot kartībā to, ko jau sen biji ieplānojis, izjutīsi neaprakstāmu viegluma izjūtu. Atbrīvojies no visa liekā un sen nokalpojušā! Attiecībās ar līdzcilvēkiem ļauj situācijai ritēt savu gaitu.

Svari ◆ Ieviesta skaidrība partnerattiecībās ļaus uzelpot daudz vieglāk. Tiks atrisināta aktuālā situācija. Darba vietā izvairies no domstarpībām ar kolēģiem.

Skorpions ◆ Plānotais projekts izdosies daudz labāk, nekā tu esi iecerējis. Ieguldītie līdzekļi atmaksāsies ar uzviju. Attiecībās ar ģimenes locekļiem centies izrunāt visus neskaidros jautājums.

Strēlnieks ◆ Neparasta satikšanās var  attīstīt tavus līdzšinējos plānus pavisam citā gultnē. Darījumu attiecībās rūpīgāk pārbaudi katru nozīmīgu dokumentu. Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds tuvs draugs.

Mežāzis ◆ Notikumi privātajā dzīvē ļaus noticēt tam, ka viss, kas ar tevi notiek, ir labākais, kas šobrīd var būt. Attiecībās ar mīļoto cilvēku saņemsi daudz uzmanības.

Ūdensvīrs ◆ Uzmanība un komplimenti no domubiedru puses ļaus sajusties vēl vērtīgākam un īpašākam profesionālajā jomā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku vairāk laika velti kopā būšanas mirkļiem.

Zivis ◆ Brīvdienās, paspīdot ar savu plašo zināšanu klāstu, tiksi pie komplimentiem un atzinības. Partnerattiecībās iestāsies patīkams miers un skaidrība.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide