Horoskops 23. - 29 jūlijs

Auns ◆ Brīvdienās negaidīta apciemojuma dēļ var nākties pārplānot darbu grafiku. Manāmi uzlabojumi materiālajā jomā ļaus piepildīt sapni par mācībām vai ceļojumu.

Vērsis ◆ Darbavietā piedāvājums būs kā vērtīgs izaicinājums, kas ļaus apgūt noderīgas prasmes. Atceries, ka tam, kurš vairāk velk, tam arī vairāk krauj!

Dvīņi ◆ Vērtīga satikšanās nedēļas nogalē rosinās uz atklāsmēm partnerattiecībās. Daudzās domas par savu profesionālo darbību var vēl vairāk uzvilkt jau tā tramīgo prātu.

Vēzis ◆ Kopā būšana ar pašiem tuvākajiem radīs laimes sajūtu. Panākumi profesionālajā darbībā ļaus saprast, ka esi savā vietā. Nepalaid garām vērtīgu darījumu!

Lauva ◆ Brīvdienās saviesīgie pasākumi var radīt arī nelielu nogurumu. Prasme darīt un apvienot vairākus darbus vienā laikā būs tava šīs nedēļas augstākā prasme!

Jaunava ◆ Neplānoti finansiāli izdevumi nedēļas nogalē mudinās izvērtēt katru pirkumu. Nedēļas vidū var tikt apmeklēts kāds vērtīgs pasākums. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto.

Svari ◆ Brīvdienās var nākties čakli pastrādāt, lai paveiktu visus iekrājušos darbus. Nopietnāk pievērsīsies iesāktā projekta pilnveidei. Zīmīgs pavērsiens romantiskajās attiecībās.

Skorpions ◆ Tiks augstu novērtētas tavas prasmes profesionālajā jomā. Uzlabosies attiecības ar priekšniecību. Tiks apsvērta doma par došanos tālākā ceļojumā.

Strēlnieks ◆ Brīvdienās sarežģījušās attiecības ar draugiem izgaismos, kas ir draudzība. Darbavietā augstā pienākumu apziņa liks pastrādāt vairāk. Palutini sevi ar kādu vērtīgu pirkumu!

Mežāzis ◆ Aktuāli kļūs jautājumi par sevis pilnveidi un profesionalitātes izkopšanu. Darījumu attiecībās esi vērīgs un nepalaid garām kādu nozīmīgu, grūti pamanāmu niansi!

Ūdensvīrs ◆ Veiksmīgi atrisināsies finansiālā situācija ar biznesa partneri. Svarīga saruna ar priekšniecību var dot kādu nozīmīgāku amatu. Īstais laiks pilnveidoties profesionālajā darbībā.

Zivis ◆ Brīvdienas būs patīkamu piedzīvojumu pilnas un radīs prieku. Darba apjoms var kļūt tik liels, ka var pat nepietikt laika paveikt visu. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide