Ceturtdiena, 25. decembris
Stella, Larisa
weather-icon
+1° C, vējš 3.13 m/s, R vēja virziens

Atbrīvos vietu "nākotnes Stradiņiem"

Ekskavatora žokļi šodien būs kaujas gatavībā, lai nojauktu Stradiņa slimnīcas 30. korpusu, – tas būs pirmais solis, lai atbrīvotu vietu slimnīcas jaunā korpusa būvlaukumam.

Kā informē slimnīcas sabiedrisko attiecību pārstāve Ieva Stibe, tuvāko mēnešu laikā – līdz pat februārim – iecerēts nojaukt vairākas barakveida vienstāva ēkas, garāžas, arī trīsstāvu mājas un pussabrukušas būves, tāpēc uz citām telpām tiks pārvietotas vairākas slimnīcas struktūrvienības un nodaļas. Demontāžu šodien sāks būvnieki Skonto Būve, kas uzvarējuši konkursā par veco ēku demontāžu un inženiertehnisko tīklu pārnešanu. Šie darbi izmaksā 164 461 latu.

 

“Nākotnes slimnīcas” projektu finansē no valsts galvotā aizdevuma – 46,4 miljoniem latu un Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem – 10 miljoniem latu.

 

Jaunās ēkas celtniecību iecerēts sākt 2012.gadā, to varētu uzbūvēt un aprīkot triju gadu laikā. Slimnīcā jau noslēdzies metu konkurss par slimnīcas ēku kompleksa attīstības arhitektonisko vīziju, uzvarētāji ir
apvienība NAMS-JKMM un personu apvienība SIA Artblok un Rosslyn Medical Limited.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.