Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 1.78 m/s, DA vēja virziens

“Ferrero” atsauc konkrētus “Kinder” zīmola produktus; PVD turpina pārbaudes

Ražotāja “Ferrero” šokolādes produktu izplatītājs Latvijā ir informējis Pārtikas un veterināro dienestu (PVD), ka ražotājs ir atsaucis sekojošas Beļģijā ražotu produktu partijas Latvijā:

Kinder Schoko-Bons/ Schoko-Bons White – 125 g un 200 g iepakojumos – visas produkta partijas ar derīguma termiņiem no 28.05.2022. līdz 23.08.2022.

Kinder Surprise Maxi, 100 g iepakojumā, derīguma termiņš – 18.09.2022., partijas Nr. L356R03

Kinder Mix Peluche,  133 g iepakojumā, derīguma termiņš – 21.08.2022.; partijas Nr. L322RWPJ, L323RWPJ, L354RWPJ, L013LWPJ, L039LW

PVD joprojām turpina pārbaudes, lai noskaidrotu, kādi uzņēmuma “Ferrero” Beļģijas filiālē ražotie produkti piegādāti uz Latviju, tāpēc aicinām pagaidām atturēties no uzņēmuma “Ferrero” Beļģijas filiālē ražotu “Kinder” zīmola produktu iegādes un lietošanas uzturā. Lai  noskaidrotu, kurā valstī produkts ražots, aicinām pievērst uzmanību produkta partijas numuram. Ja ciparu kombinācijā pēdējie cipari ir 03, tad produkts ir ražots Beļģijā. 

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.