Sestdiena, 27. decembris
Elmārs, Inita, Helmārs
weather-icon
+1° C, vējš 2.68 m/s, ZR vēja virziens

Šorīt Alūksnē sals sasniedzis mīnus desmit grādus

Rīga, 5.nov., LETA. Šorīt Alūksnē sals sasniedzis mīnus 10 grādus, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūrā.

Auksts bija arī Zosēnos un Rēzeknē, kur termometra stabiņš noslīdēja līdz mīnus deviņu grādu atzīmei. Vairākos reģionos sals sasniedzis mīnus piecus grādus.

 

Daudzviet Latvijā ir izveidojusies arī sniega sega. Rēzeknē uzsnigusi 13 centimetrus bieza sniega kārta, savukārt Gulbenē un Dagdā – attiecīgi deviņus un septiņus centimetrus biezs sniegs.

 

Pagājušajā naktī un šorīt vissiltākais bijis Kurzemē, kur gaisa temperatūra naktī bija virs 0 grādu atzīmes.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.