Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

LĒTĀK NEBŪS! “Dzirksteles” 2023.gada abonements par veco cenu – tikai līdz 19.oktobrim!

Arī mums, “Dzirkstelei”, gluži kā Saeimai priekšā jauns darba cēliens – jaunā abonēšanas kampaņa, jo kopš 1.oktobra var pasūtīt preses izdevumus 2023.gadam. Nevaram noliegt, ka abonēšana mums ir ļoti svarīga, jo tad zinām, ka savu izvēli – mūs lasīt – jūs atbalstāt ar savu maciņu. Un lasīšanas iespējas mums ir dažādas – gan drukātā versija, gan e-avīze, kuru var lasīt gan datorā, gan viedtālrunī, ko daudzi arī dara.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par maciņiem runājot – nav jau noslēpums, ka to saturu deldē trakojošā inflācija, diemžēl tādēļ arī mūsu abonēšanas cenas kļuvušas lielākas. Taču jums, mūsu lojālie lasītāji, ir iespēja izmantot īpašu akciju, kurā divas nedēļas varēs abonēt drukāto “Dzirksteli” visam 2023.gadam gan ar TV programmu, gan bez tās par 2022.gada cenām. Izmantojot reklāmas saukli, varu teikt, ka lētāk vairs nebūs!

No lasītāju aptaujas, ko vasarā organizēja starptautiska žurnālistu apmācības organizācija “Internews” un kurā piedalījās arī daži no jums, citēšu svarīgākās jūsu atziņas: “Jebkura problēma, es uzskatu, kura tiek pacelta laikrakstā, tiek ātrāk un labāk risināta!”, “Man patīk, ka “Dzirkstele” nebaidās rakstīt arī par “neērtām” lietām.” Arī turpmāk mēs pildīsim savu galveno misiju, kāpēc vien kopienas avīzei ir vērts pastāvēt – rakstīt par problēmām, nenoklusēt tās, bet diskutēt, spriest un meklēt risinājumus, lai mēs visi varētu dzīvot arvien labākā vidē. Tieši tādēļ šogad kopīgā redakcijas radošo prātu vētrā tapa mūsu laikraksta “Dzirkstele” devīze “Aizsvilties par svarīgo!”, kas katrā numurā redzama kopā ar mūsu logo. Man šķiet, tas ļoti labi raksturo mūsu medija būtību.

Jūs zināt, cik svarīgi ir nebūt dezinformētam šajos laikos, prātu groza ne tikai kaut kādi degradējušies elementi sociālajos tīklos, bet arvien vairāk arī pašmāju politiķi, ierēdņi, tāpēc uzticamas vietējās ziņas jūs vienmēr varēsiet lasīt tieši “Dzirkstelē”! Un, kas nav mazsvarīgi, to visu pasniegsim nevis “ierēdņu valodā”, bet skaidrā un vienkāršā latviešu valodā, lai to var saprast visi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat turpināsim rakstīt par vietējo vēsturi, kultūru, mākslu un sportu. Lai arī cik daudz informācijas kanālu šodien būtu, bieži vien par to iespējams detalizēti uzzināt tikai “Dzirkstelē”.

Tāpat turpināsim stāstīt par novada cilvēkiem, kas šeit dzīvo, strādā, sacenšas, ir radoši, sapņo un mīl. Citēšu kādu atziņu no lasītāju aptaujas: “Labprāt uzzinu par savu dzimto ciematu, cilvēkiem, lai arī dzīvoju citur, ir nostalģija!”

Būsim kopā laikraksta “Dzirkstele” lappusēs!

  • Ginta Alberte, “Dzirksteles” galvenā redaktore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.