Logu nomaiņa 103.sērijas dzīvokļos

Aptuveni 95% daudzstāvu namu Latvijā ir celti pirms 50 gadiem. Attīstoties Padomju režīma un rūpniecības uzplaukumam, bija nepieciešama darba spēka izmitināšana un tika sākta koncentrēta mikrorajonu izveide visā Padomju valstu teritorijā, ieskaitot Latviju. Latvijā dažāda veida daudzdzīvokļu un daudzstāvu namu, kas veido atsevišķus rajonus, ir atrodami, lielākoties, lielajās pilsētās, taču arī citās pilsētās varam atrast daudzdzīvokļu namus, kuri savā laikā celti ar mērķi izmitināt kādas ražotnes vai vadoša rakstura darbiniekus. Šādi nami tika iedalīti sērijās un projektos. 103. sērijas daudzdzīvokļu nami ir ar pieciem, septiņiem vai astoņiem stāviem, ērti projektētiem dzīvokļiem, plašiem logiem un vienu vai divām lodžijām, taču ir atrodami dzīvokļi šādas sērijas namos, kuriem lodžiju nav.

103. sērijas logu maiņa

Veicot logu nomaiņas pieprasījumu, noteikti nepieciešams minēt, kāda tipa ēkā logu nomaiņa tiks veikta. Noteikti nav jāuztraucas, ja nav īsti skaidrs kādas sērijas daudzstāvu ēkā dzīvojat, jo M-lux.lv zinošie darbinieki logu veidu spēs noteikt arī pēc citiem parametriem. 103. sērijas logi ir vieni no pieprasītākajiem Latvijā, pat par spīti tam, ka šāda tipa namu nav ļoti daudz un tie netiek celti jau vismaz gadus trīsdesmit. Šīs namu sērijas dzīvokļi ir ar lielisku būvniecības kvalitāti un tos var viegli pārprojektēt. Tiesa gan, jāņem vērā fakts, ka arhitektūras noteikumi paredz, ka logu formu un lielumu mainīt nedrīkst, bet tai nevajadzētu kļūt par problēmu, jo dzīvokļi ir plaši un silti, ko nodrošina esošais logu izmērs.

103. sērijas lodžijas

Logu montāžas speciālistiem būs pa spēkam arī 103.sērijas dzīvokļu lodžijas logu montāža, kas ir praktisks risinājums vairāku iemeslu dēļ. Piemēram, ziemas mēnešos aizstiklota lodžija aiztur vēso gaisu, tiek atvieglota dzīvokļa ventilācija. Paaugstinās arī apkures lietderība un citi energoefektivitātes rādītāji. Aizstiklota lodžija arī sniedz iespēju iegūt plašāku telpu. Tā ērti kalpo dažādu mantu uzglabāšanai, tajā var izvietot galdiņu un krēslus, lai nesteidzīgi, svaigā gaisā baudītu brokastis vai atpūstos. Arī veļas žāvēšanai aizstiklota lodžija ir labs risinājums.

Reklāmraksti