Nenokavē ziemas riepu maiņu!

Ziemas riepas katram auto īpašniekam un braucējam kļūst aktuālas tuvojoties sezonas maiņai. Laiks aiz loga paliek vēsāks un tas nozīmē, ka drīz iestāsies ziemas sezona, kuras laikā ziemas riepas ir obligāta prasība katrai automašīnai, kas piedalās ceļu satiksmē. Riepu maiņa ir obligāta no 1. decembra līdz 1.martam, bet, ņemot vērā Latvijas, dažbrīd viltīgos, laikapstākļus, šie datumi var tikt pielāgoti aktuālajam stāvoklim uz Latvijas autoceļiem. Riepu servisos ir iespējams izvēlēties gan ziemas riepas, gan vissezonu riepas, turklāt, ne tikai jaunus komplektus, bet arī atjaunotus, sertificētus un drošus. Ziemas riepas ar radzēm ir populārākā klientu izvēle, tādēļ mmkserviss.lv klāstā ir atrodamas dažādu ražotāju riepas ar radzēm. Katram autobraucējam jāņem vērā zelta likums, ka jāizvēlas nevis lētākās, bet piemērotākās riepas.

Vissezonu riepas

Vissezonu riepas savu funkciju pasaka jau savā nosaukumā. Tās ir drošas lietošanai uz ceļiem kā ziemā, tā siltajos gada mēnešos. Tās nodrošina elementāru drošību uz ceļiem ziemā un komfortu braucot vasarā. Salīdzinājumā ar vasaras riepām, to protektors mēdz ātrāk nodilt, tādēļ daudz atkarīgs no tā, cik bieži un pa kādiem ceļiem pārvietojas ar konkrēto automašīnu. Vissezonu riepas derēs tiem braucējiem, kuri ikdienā pārvietojas pa pilsētas ceļiem, kas ir labi tīrīti. Pašos pamatos ziemas un vasaras riepu galvenā atšķirība ir gumijas sastāvā. Arī vissezonu riepām gumijas sastāvs ir atšķirīgs. Ja jūs un jūsu auto atbilst visam augstāk minētajam, tad vissezonu riepas būs īstā izvēle.

Ziemas riepas

Ziemas riepas un vasaras riepas atšķiras ar gumijas sastāvu, protektora biezumu un radzēm. Jo lielāks protektora biezums, jo riepas labāk veido saķeri ar ceļu. Ziemas riepu gumijas sastāvs ļauj tām braukt pat -30 grādu lielā salā bez problēmām. Ziemas riepas ieteicamas tiem autobraucējiem, kuri brauc ne tikai pa tīrītiem pilsētas ceļiem, bet mēdz arī izbraukt pie dabas. Turklāt, jāņem vērā arī šoseju un lielceļu kvalitāte ziemā un tas, cik labi ceļi ir tīrīti.

Reklāmraksti