Pērc lēcas un citas optikas preces attālināti – ienāc Lensor.eu

Iepirkties internetā tagad ir ne tikai ērtāk, bet arī drošāk, jo tā iespējams izvairīties no kontakta ar cilvēkiem un sabiedrisku vietu apmeklēšanas. To, ka interneta veikalos var iegādāties pārtiku, sadzīves preces, apģērbu un apavus, zina visi, bet vai zināt, ka e-veikalā iespējams iegādāties arī kontaktlēcas un citas optikas preces?


Interneta veikals Lensor.eu specializējies kontaktlēcu un citu optikas preču tirdzniecībā jau vairākus gadu, kuru laikā izveidojies stabils pastāvīgo klientu loks. Arī jums ir iespēja tam pievienoties un mainīt savus kontaktlēcu iegādes paradumus uz ērtākiem, drošākiem un izdevīgākiem, jo Lensor.eu vienmēr piedāvā vislabākās kontaktlēcu cenas un plašāko izvēli.


 • Kontaktlēcas un to piederumi

Lensor.eu preču sortimentā ir visu veidu kontaktlēcas – vienas dienas, divu nedēļu, mēneša kontaktlēcas. Iespējams iegādāties arī krāsainās kontaktlēcas, kas pēdējos gados kļūst arvien populārākas. Ikviens kontaktlēcu lietotājs e-veikalā atradīs sev nepieciešamās lēcas, kuras varēs iegādāties, ievadot receptē norādītos parametrus.


Veikalā pieejami arī visi kontaktlēcu lietotājiem nepieciešamie piederumi un aksesuāri – lēcu kopšanas šķīdumi, uzglabāšanas konteineri, pincetes, acu kompreses un pilieni. Visas preces iespējams iegādāties gan atsevišķi, gan komplektos par īpaši izdevīgām cenām.


Iepazīstieties ar kontaktlēcu piedāvājumu e-veikalā jau tagad: https://www.lensor.eu/.


 • Saulesbrilles un datorbrilles

Saulesbrilles ir aktuāls aksesuārs ne tikai vasarā, bet arī citos gadalaikos, jo UV stari mūs sasniedz vienmēr. Arī pavasara un rudens saule ir pietiekami spilgta, lai nāktos samiegt acis, bet ziemā sniegs saules gaismu atstaro, apžilbinot acis un pastiprinot UV staru ietekmi, tāpēc saulesbrilles rekomendē lietot visu gadu, kad vien tas ir nepieciešams. Interneta veikalā Lensor.eu pieejamas populāru zīmolu vīriešu, sieviešu un “unisex” saulesbrilles dažādos dizainos. Kvalitatīvas saulesbrilles ir tālredzīgs ieguldījums savā komfortā un veselībā.


Tāpat aktuāla ir acu labsajūta, strādājot pie datora un citām viedierīcēm, kuras jau kļuvušas par ikdienas neatņemamu sastāvdaļu. Lensor.eu preču klāstā ir arī datorbrilles. Tās ir bez dioptrijām, tāpēc piemērotas ikvienam. Datorbrilles mazina acu nogurumu, saspringumu un novērš ekrānu zilās gaismas ietekmi uz acīm.


 • Optiskās brilles

Jaunums Lensor.eu interneta veikalā ir iespēja pasūtīt arī optiskās brilles, ko redzes speciālists izrakstījis pēc individuāliem parametriem. Piedāvājumā ir dažādu dizainu briļļu ietvari katrai gaumei plašā cenu amplitūdā. Sekojot interneta veikalā ievietotajai instrukcijai, bez problēmām varēsiet pasūtīt tieši jums piemērota dizaina un izmēra optiskās brilles.


Priekšrocības, ko nodrošina e-veikals Lensor.eu

 • Kvalitatīvas kontaktlēcas no pasaules vadošajiem ražotājiem.

 • 100% oriģinālas kontaktlēcas un to kopšanas līdzekļi par izdevīgākajām cenām.

 • Akcijas un izdevīgi piedāvājumi katru dienu.

 • Sadarbība ar lielākajiem optikas saloniem Latvijā un Lietuvā.

 • Iespēja noformēt kontaktlēcu abonementu.

 • Bezmaksas piegāde Omniva pakomātos un CircleK izņemšanas punktos.

 • Ērta un ātra piegāde uz Latvijas Pasta nodaļām un ar kurjeru.

 • Piegāde uz Eiropas valstīm.

 • Plašas un drošas norēķinu iespējas.

Reklāmraksti