Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vasaras sezonā biežāk tiek bojāti auto stikli – kur to salabot vai nomainīt?

Liela daļa no mums izmanto silto vasaras sezonu, lai ieplānotu atvaļinājumus, kad doties tuvākos un tālākos ceļojumos. Tā kā šogad tālajos braucienos neiesaka doties, kā alternatīvu var izvēlēties Latvijas apceļošanu. Dodoties pa mūsu zemes kalniem un lejām, bieži vien nākas pārvietoties arī pa grants ceļiem, kuri paaugstina dažādu auto bojājumu risku, tai skaitā, var tikt iesviests logā akmentiņš un sabojāti auto stikli, kas ir visai bieža parādība šajā gadalaikā. Kur vērsties, kad bojāti autostikli sānos vai vējstikli, lasiet turpinājumā.

Bojāti auto stikli ir nopietna problēma, kuru ieteicams risināt pēc iespējas ātrāk. Ja bojājums laikus netiks novērsts, tas var izplesties, apdraudot redzamību automašīnas vadīšanas laikā. Tāpat jāņem vērā, ka bojāts vējstikls var beigties ar to, ka, veicot tehnisko apskati, Jums netiek ļauts piedalīties satiksmē. Tātad, kur meklēt palīdzību, lai veiktu auto stiklu remontu vai nomaiņu? Šādā situācijā prātīgāk vērsties pie savas jomas profesionāļiem, proti, profesionālajai un pieredzējušai Carglass komandai.


Kas ir Carglass? 

 Carglass zīmols Latvijā darbojas jau kopš 2017. gada, un gada laikā uzņēmuma čaklā komanda salabo vai nomaina apmēram 11 000 auto stiklu. Carglass ir daļa no Beiron International grupas, un šis ir pasaulē vadošais auto stiklu remonta un montāžas pakalpojumu sniedzējs.

Kā strādā Carglass komanda? 

 Kad ierodaties pie Carglass, uzņēmuma meistari novērtē, kādā stāvoklī ir auto stikli un cik nopietni ir bojājumi. Katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli, nosakot, vai autostikli ir jāmaina, vai arī tos iespējams labot. Uzņēmums piedāvā visu auto marku stiklu maiņu.

Nevarat aiztransportēt auto līdz Carglass darbnīcai? 

Izmantojiet mobilo servisu! Ja jāmaina vai jālabo vējstikli vai citi auto stikli, bet nav iespējams nogādāt automašīnu tuvākajā Carglass darbnīcā, Jums ir iespēja pieteikt mobilā servisa pakalpojumu, kas pieejams Rīgā un tās apkaimē. Lai pieteiktu šo pakalpojumu, sazinieties ar Carglass komandu pa tālruni +371676 60129.

Vēlaties uzzināt vairāk par autostiklu maiņu, remontu vai citiem uzņēmuma pakalpojumiem? Ielūkojieties Carglass.lv!

Reklāmraksti