Arī Gulbenes novadā bērni radoši apgūst drošību uz ceļa

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde pagājušā gada nogalē organizēja bērnu radošo darbu konkursu “Esmu redzams – esmu drošs”, lai skolēnus izglītotu par gaismu atstarojošo elementu nozīmi un nepieciešamību diennakts tumšajā laikā. “Konkursa mērķis bija veicināt izglītības iestāžu jaunāko klašu skolēnu izpratni par gaismu atstarojošo elementu nepieciešamību apģērbā, lai piedaloties ceļu satiksmē, neapdraudētu savu drošību,” stāsta Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Kopā Gulbenes novadā konkursā piedalījās trīs izglītības iestādes - Lizuma vidusskola, Gulbīša pamatskola un Gulbenes novada vidusskola, kā arī divas pirmsskolas izglītības iestādes - Gulbenes 1.bērnudārzs un Gulbenes 3. bērnudārzs "Auseklītis".

“Pavisam tika iesūtīti 83 bērnu darbiņi, kā arī 2 kopdarbi par to, kā būt redzamiem uz ceļa diennakts tumšajā laikā un justies droši. Valsts policija izsaka pateicību visiem par dalību! Visi dalībnieki - gan bērni, gan skolotāji - saņems Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa pateicības un dāvanas par piedalīšanos konkursā,” saka Z.Vaskāne.


Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes