"Ceļa zīmes" - programma jauniešiem Covid-19 seku pārvarēšanai

Līdz 5.aprīlim jaunieši vecumā no 14 līdz 17 gadiem var pieteikties trīs mēnešus ilgai izziņas un socializēšanās programmai “Ceļa zīmes”. Tās mērķis ir radīt vidi, kurā jaunieši var droši komunicēt ar vienaudžiem, kopīgi pavadīt laiku tiešsaistē, mazliet citādi nekā tas ierasts akadēmiskajā vidē, apgūt jaunas teorētiskās un praktiskās zināšanas par došanos dabā tai draudzīgā veidā, pilsonisko aktivitāti un komandas darbu.

Projektā paredzētas iknedēļas informatīvas un praktiskas nodarbības un darbs grupās tiešsaistē, ikmēneša kopīgs pasākums un noslēguma aktivitāte, kas, ja valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi ļaus, būs īsa nometne vai pārgājiens dabā. 

Nodarbības vadīs divi aktīvi jaunieši, Mārcis un Karlīna, kuri jau ilgstoši darbojas skautu un gaidu kustībā un vēlas dalīties ar uzkrāto pieredzi un zināšanām ar citiem.

“Vēlamies, lai pēc iespējas vairāk jauniešu saredz iespēju aizraujoši pavadīt laiku, rod iedvesmu šajā izaicinošajā laikā un gūst jaunus iespaidus, zināšanas un draugus,” uzvser Mārcis Akmeņkalns, programmas “Ceļa zīmes” vadītājs. 

Pieteikšanās līdz 5.aprīlim, aizpildot anketu: https://ej.uz/skauti_gaidas_100dienas

Informējam, ka skauti un gaidas aicina arī ģimenes pieteikties uz lielo spēli “Darām kopā”. Spēles - izaicinājuma mērķis ir dot iespēju ģimenēm šajā pārmaiņu laikā veltīt laiku sev - būt kopā un doties aktīvos piedzīvojumos. Tā norisināsies no 15. aprīļa līdz 15. maijam. Visi dalībnieki spēles uzdevumus varēs pildīt sev ērtā laikā. Pieteikšanās līdz 15.aprīlim.

Plašāk par programmu “Ceļa zīmes” un “Darām kopā” www.skautiungaidas.lv.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes