Arī šogad aicina doties pa bānīša sliedēm no Gulbenes līdz Alūksnei (papildināts) 2

No Gulbenes tiek plānots pārgājiens “Dublis Nr. 2. Pa pēdām šaursliežu bānītim Gulbene – Alūksne”. Ikviens, kurš vēlas izmēģināt savus spēkus, ir gaidīts sestdien, 20.jūnijā, pulksten 7.50 Gulbenes dzelzceļa stacijā. Iepriekš nav jāpiesakās un arī dalības maksas nav.

“Jau pērn zināju, ka šo pasākumu ļoti gribas ieviest kā ikgadējo tradīciju. Diemžēl, bet šogad šo pasākumu nācās pārcelt trīs reizes, bet tagad ir sajūta, ka nu gan vairs nepārcelšu. 20.jūnijā mēs iesim! Lai radītu jaunu tradīciju, es atkal jūs visus aicinu sanākt kopā, lai noietu šo maģisko posmu Gulbene - Alūksne - “Dublis Nr. 2. Pa pēdām šaursliežu bānītim Gulbene - Alūksne”. Tiekamies jau pavisam drīz! Tiekamies Gulbenes stacijā, lai kopā nonāktu Alūksnes stacijā. Šoreiz atkārtoti noiesim šo posmu. Lai dotos ceļā, vajadzīgs pavisam maz: ērti apavi, laikapstākļiem piemērots apģērbs, ūdens un tēja vai kafija, enerģijas batoniņš, auglis vai sviestmaize, naudiņa biļetei, lai atgrieztos atpakaļ sākumpunktā. Kopējais ceļa garums -33 kilometri. Lai nonāktu atpakaļ Gulbenē, mums jāpaspēj uz bānīti Alūksne - Gulbene pulksten 15.25. Mums izdosies - kopā mēs to varam!” optimisma pilna ir pasākuma organizatore Sanita Indriksone.

Viņa informē, ka sazinājusies ar SIA “Gulbenes - Alūksnes bānītis” pārstāvi. “Mums tiks piešķirta atlaide 50 procentu apmērā no biļetes cenas. Visiem, kas būs nogājuši šo posmu un gribēs atgriezties Gulbenē ar bānīti, biļetes cena būs 2,50 eiro. Alūksnes bānīša stacijas pārstāvji parūpēsies par pārsteiguma balvām, sagaidot mūs galastacijā. Ātrākajam un lēnākajam dalībniekam - veicināšanas balva garantēta! Šoreiz ir sajūta, ka ceļš būs pavisam citādāks, jo iesim dienu pirms vasaras saulgriežiem. Tiekamies ar tiem, kas jau ir gājuši, un, protams, ar tiem, kas savus spēkus izmēģinās pirmo reizi!” saka Sanita.

Pirmais gājiens notika pagājušā gada 4.maijā, tajā piedalījās 49 dalībnieki un trīs suņuki.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Datums?Diena?

Sestdien nav 20.jūnijs. Tā ir svētdiena. Kad īsti ir gājiens?

pirms 27 dienām, 2021.05.24 10:20

gads

Tas ir 2020.gads :)

pirms 26 dienām, 2021.05.24 19:12

Sports