Arī šogad - Latvijas skolēnu peintbola turnīrs 4

Latvijas peintbola klubs „Bušas" ar Latvijas skolēnu sporta federācijas atbalstu turpina rīkot Latvijas mēroga skolēnu peintbola turnīru, kas notiks 10 aprīlī.

Atlases kārtas turnīrs notiks Saulkrastos, peintbola klubā „Bušas", bet fināls - Rīgā,Latvijas peintbola klubā. Informācija tiks atjaunota mājas lapās www.busas.lv, www.citypaintball.lv, kā arī mediju interneta vietnēs.

 

Peintbola kluba administrācija stāsta, ka turnīrā katram dalībniekam jāspēj ātri un operatīvi sadarboties ar saviem komandas biedriem un reaģēt uz katru spēles momentu. Turnīrā komandās rāda taktiku, lai pēc iespējas viltīgāk pieveiktu komandas, jo katra spēle izceļas ar savdabīgiem momentiem, ko interesanti vēro ne tikai spēles tiesneši, bet arī skatītāji, kas ierodas līdzi spēlētājiem.

 

Šogad mums būs iespēja pavērot vai Rīgas 60.vidusskola, kura pērn bija turnīra uzvarētāja, spēs noturēt savu titulu vai tas tiks kādai citai skolai. Turnīram iespēja gatavoties jau laikus, jo ik gadu par to izziņojam janvārī.

 

Skolām piesakoties vajadzētu ņemt vērā:

 

1. Drošības noteikumus, kas tiks izvietoti organizatoru mājas lapās
.

2. Skolai izveidot vairākas komandas, lai būtu augstāka varbūtība uzvarēt turnīrā.


3. Reģistrācijas kārtību (laikus jāatsūta reģistrācijas anketa p.k. „Bušas" vai Kr. Valdemāra peintbola veikalā)
.

4. Turnīrā drīkst piedalīties tikai skolēni, kas pārstāv savu skolu (būs jāuzrāda apliecības).


5. Komandai (5 spēlētāji) jau laikus jāizvirza komunikabls komandas kapteinis.

6. Ja skolas komanda nav priekšzināšanas par šo sporta veidu, sazināties ar prasmīgiem instruktoriem  (e-pasta adrese: info@busas.lv, www.busas.lv), kas konsultēs un izklāstīs turnīra kārtību.


7. Jābūt ērtiem apaviem, ar kuriem piedalīties turnīrā, jo tos mēs neizsniedzam.


8. Piedāvāt klasesbiedriem atbalstīt savējos.


9. Morāli noskaņoties labi pavadīt vienu no sestdienām!

 

"Ja potenciālajiem dalībniekiem rodas jautājumi par šo turnīru, tad sekojiet līdzi jaunākai informācijai mūsu mājas lapās vai rakstiet!" aicina peintbola kluba pārstāvis Andris. 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Busas

...Andris... ja dzīve netiek dzīvota objektīvi ar nospraustu mērķi, radot prieku un gūstot labas emocijas, tad nepalīdzēs pat Demagoģijas skola un atradīsies kritika pat demogrāfiskai attīstībai!
Turnīrs tiek radīts diferencētam sporta piedāvājuma, kas nodarbina skolēnu prātus un pakāpeniski attīsta domāšanu un iesakām pievienot komentārus ar jautājumu, kas saistīs ar šo tematu.

pirms 11 gadiem, 2010.02.01 16:09

darba tauta

Andris
Ja ar izcilību ir pabeigta Demagoģijas augstskola,tad atradīsies atrunas uz jebkuru objektīvu kritiku.Jums arī jauku.

pirms 11 gadiem, 2010.01.30 15:32

Andris

...Sveiki darba tauta... Ceru, ka savas replikas un iebildumus esat aizsūtījis arī "Dinamo" trenerim" un citiem Latvijas sporta pārstāvjiem. Cilvēks nav radīts lai tikai "pačurātu un pakakātu, bet dzīvotu.
Ir ļoti labs teiciens:"Tie kas nesajuta treknos gadus, nesajutīs arī atlabšanu!"
Par izmaksām un turnīra gaitu nākamajā rakstā!
Jauku dienu vēlot.

pirms 11 gadiem, 2010.01.30 11:22

darba tauta

Ejiet jūs visi irst ar saviem pentbolu turnīriem!cilvēkiem nav naudas par ko maizi nopirkt,biznesmeņi nolādēti,ko bāžaties te virsū ar saviem bezkaunīgajiem turnīriem.To,ka par šo izpriecu jāmaksā,kautkā rakstā esat "piemirsuši"uzrakstīt.

pirms 11 gadiem, 2010.01.29 04:29

Sports