Druvienā makšķernieku netrūkst 1

Druvienas pagastā 11.augustā norisinājās tradicionālais pludiņmakšķerēšanas čempionāts.
Druvienā makšķerēšanas sacensībās piedalījās 13 dalībnieki, no kuriem 3 bija sievietes. Šis bija pirmais gads, kad sacensības notika Centra dīķī, jo šogad Giganta dīķis nebija piemērots sacensībām saistībā ar slūžu atvēršanu un pazemināto ūdens līmeni.
Sacensību organizators Juris Gjačs stāsta, ka citos gados sacensībās piedalījušies pat 30 makšķernieki un katru gadu piedalās arī vismaz 6 vai 7 dāmas. Iespējams, šogad cilvēki ir nobijušies no lietus vai vienkārši priekšroku dod Gigantam, bet Centra dīķi neuzskata par sacensību vērtu. “Tomēr saglabājam tradīcijas un cenšamies darīt visu, lai šāds pasākums notiktu. Lielākais loms kopumā sacensību laikā ir bijis noķerta 3,6 kilogramus smaga karpa. Centra dīķī ir ļoti labas zivis, bet ir jāsagatavo vietas. Nākamgad paredzēta lielā rekonstrukcija – liks jaunas slūžas, tīrīs un tiks atjaunota peldvieta. Iedomājieties centrā peldvietu, un būs arī cits skats, kad iebrauc Druvienā,” saka Juris Gjačs.
Pirmo reizi sacensībās Druvienā piedalījās Hedvigs Grasis, lai gan ziemā šādas sacensības viņam patīkot vairāk un pārsvarā viņš piedaloties sacensībās Stāmerienā. Savukārt Iveta Gjača piedalās sacensībās katru gadu un atzīst, ka tā vienkārši ir laba laika pavadīšana.
Vīriešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Artūrs Ribakovs ar 1,6 kilogramiem zivju, 2.vietā - Aivars Gjačs, 3.vietā - Jānis Ribakovs. Sieviešu konkurencē 1.vietu ieguva Kintija Bačka ar 538 gramiem zivju, 2.vietā - Iveta Gjača, 3.vietā - Silvija Šabraka. Lielākā noķertā zivs bija Artūram Ribakovam - 487 gramus smags līnis.
Pasākuma noslēgumā tika pasniegta zivju zupa, savukārt Baltiņu ģimene par godu sacensībām bija izcepusi torti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

nu nekā

skopa reklāma laikam bija - būtu piedalījies ar savu ģimeni

pirms 2 gadiem, 2019.08.14 09:17

Sports