"FB Gulbene/ZAFC" futbolistes čempionātu sāk ar lielisku uzvaru - 6:0

Ar lielisku uzvaru Latvijas sieviešu futbola 1.līgas čempionātu sākusi "FB Gulbene/ZAFC" komanda, sagraujot "FK Sigulda" ar 6:0.

Pirms spēles notika tradicionālā komandas fotosesija. ZAFC vadītājs Edgars Kaļva pasniedza piemiņas velti komandai par dalību 2020.gada čempionātā. Labākās spēlētājas balvu mūsu komandā par aizvadīto sezonu no Latvijas Futbola federācijas saņēma Linda Vīksniņa.

Komandas starta sastāvā laukumā devās Linda Vīksniņa (C), Estere Tīna Sokirka, Krista Kristiāna Brence, Diāna Vīksniņa, Valērija Vīksniņa, Santa Vīksniņa, Anda Katane, Ance Katane, Evija Leoska, Paula Pundure un Jūlija Kuzņecova.

Mūsējo pirmais uzbrukums jau 3.minūtē deva rezultātu – precīza bija Ance Katane. Arī turpinājumā gulbenietes bija aktīvākas, bet pievīla precizitāte. Pretinieces mūsu vārtsardzi traucēja reti. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās - 1:0. Otrajā spēles daļā bumbas pretinieču vārtos bira cita pēc citas. Vispirms precīzs tālsitiens E.Leoskai (48.minūtē), tad izcēlās Anda Katane (57.minūtē). Spēles izskaņā trīs vārtus guva Ance Katane (68., 75. un 82.minūtē).

Otrajā puslaikā laukumā devās arī Astra Nikola Mazjāne, Amanda Timoško, Kristīne Polukejeva, Marija Korkla un Monta Gabranova. Sava debija komandā vēl jāgaida Gunitai Zellānei un Sonorai Deksnei.

Nākamā spēle mūsu komandai - Gulbenes stadionā 10.jūlijā pulksten 17.00, kad pie mums Latvijas kausa spēlē viesosies viena no valsts spēcīgākajām komandām – "Liepājas FS". Futbola fani aicināti būt saprotošiem par ierobežojumiem spēļu vērošanā klātienē.

 

SIEVIEŠU 1. LĪGA 2021
 
1.   "FB Gulbene/ZAFC"         1   +6    3      
2.   "BFC Daugavpils"            1   +5    3      
3.   "FC Talsi"                        1   +5    3      
4.   "FK Jelgava"                    1   +1    3      
5.   "FK Tukums 2000"           1   +1    3      
6.   "FK Iecava"                      1   0    1      
7.   "Rīgas Futbola skola-2"    1   0    1      
8.   "Rēzeknes BJSS"             1   -1    0      
9.   "SK Imanta"                     1   -1    0      
10. "Babītes SK"                    1   -5    0      
11. "Cēsis/FK Priekuļi"           1   -5    0      
12. "FK Sigulda"                    1   -6    0     

Pievieno komentāru

Sports