“FB Gulbene/ZAFL” komandai - sāpīgs zaudējums ar 2:3

Latvijas sieviešu 1.līgas futbola čempionātā “FB Gulbene/ZAFL” komanda kārtējo spēli aizvadīja izbraukumā ar “FK Jelgava”. Pretinieces iepriekšējās sezonās spēlēja, apvienojušā ar Iecavas futbolistēm, bet šajā gadā ir kā patstāvīga komanda.

Spēles sākumā abas komandas ātri apmainījās ar vārtu guvumiem. Pirmās to izdarīja jelgavnieces, bet nākamajā minūtē Anda Katane panāca 1:1. Lieliski mūsu vārtos darbojās Linda Vīksniņa, vairākas reizes glābjot komandu. Labu izdevību neizmantoja Simona Krieva. Tomēr pirmā puslaika izskaņā saimnieces panāca 2:1, izmantojot nesaprašanos mūsu aizsargu vidū.

Otro puslaiku mūsu meitenes sāka apņēmīgi, un Anda Katane ar efektīgu tālsitienu panāca 2:2. Turpinājumā komandas aktīvi centās mainīt spēles rezultātu un neiztika bez asumiem. Par savstarpēju “laipnību” brīdinājumus saņēma Estere Tīna Sokirka un vietējā futboliste. Brīdināja arī Andu Katani. Jau likās, ka spēle tā arī noslēgsies un Gulbenes komanda izcīnīs pirmo punktu. Tomēr pēc stūra sitiena izspēles jelgavnieces guva vārtus, kas nesa uzvaru. Līdz spēles beigām atlika 90 sekundes… Rezultātā - sāpīgs zaudējums ar 2:3.

Bez minētajām futbolistēm mūsu komandā spēlēja arī Ance Katane, Agate Katane, Evelīna Jaunslaviete, Valērija Viksniņa, Diāna Vīksniņa, Anastasija Gabrāne, Krista Kristiāna Brence, Astra Nikola Mazjāne, Kristīne Rižkina un Viktorija Žižijana.

Citu spēļu rezultāti: “Liepājas FS – “FK Laidze/Tukums” - 3:1, “FK Auda” – “SK Super Nova” - 2:0, “FK Iecava” – “SK Imanta” - 8:0, “FK Babīte/Dinamo” – “RFS-2” - 1:4 , “BFC Daugavpils” – “FK Priekuļi/Cēsis” - 4:0.

Nākamā spēle mūsu komandai - 26.jūlijā pulksten 16.00 Gulbenes stadionā ar “Liepājas FS”. Savukārt 17.jūlijā no pulksten 10.00 Gulbenē notiks starptautisks meiteņu futbola turnīrs.