“Gulbenes Buki” aizvada grūtu cīņu un iekļūst ceturtdaļfinālā (papildināts)

“Gulbenes Buki/BJSS” ir iekļuvuši “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfinālā. Iekļūšanu ceturtdaļfinālā viņiem nodrošināja uzvara izbraukumā. Proti, 5.martā “Gulbenes Buki” tikās ar ”BK Liepāja/LSSS” un uzvarēja ar 64:56.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka 1.marta vakarā “Gulbenes Buki/BJSS” savās mājās astotdaļfinālā tikās ar “BK Liepāja/LSSS” un svinēja uzvaru – 87:80. Šogad ir mainīts izspēles formāts un cīņa notiek līdz divām vienas komandas uzvarām.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” atzīst, ka bija gaidāma grūta cīņa. “Iesākām labi, izvirzījāmies vadībā, bet pirmajā ceturtdaļā spēle izlīdzinājās, un tad var teikt, ka spēle gāja punkts punktā. Bija mazi izrāvieni, bet pārsvarā – punkts punktā. Beigās labi nospēlējām svarīgos momentos, nostrādājām aizsardzībā, veicām veiksmīgus caurgājienus, un soda metieni beigās bija “okei”. Un beigās plus 8. “Liepājas” komanda – malači, cīņas spars bija, nepadevās ne sekundi! Tie, kas redzēja, tad abas spēles ar “Liepāju” bija daudzmaz līdzīgas, mazs pārsvars bija, ko beigās arī noturējām. Katrs metiens bija svarīgs, katra aizsardzība – svarīga,” stāsta R.Gabrāns.

Rezultatīvākie spēlētāji: Ingars Aizpurs – 21 punkts un 12 atlēkušās bumbas, Jānis Antrops – 13 punkti, Artūrs Strēlnieks – 4 punkti, 11 bumbas zem groziem un 7 piespēles.

“Gulbenes Buku” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis informē, ka 12.martā pulksten 15.00 “Gulbenes Buki” Gulbenes sporta centrā tiksies ar “Spars/VeA”. “Cīnīsimies tālāk, bet viegli nebūs,” saka G.Rikveilis.