“Gulbenes Bukiem” sērijā par bronzu – pirmā uzvara

“Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā ““Gulbenes Buki”/BJSS” sēriju par bronzas godalgas iegūšanu sākuši veiksmīgi.

15.aprīlī Gulbenes sporta centrā “Gulbenes Buki” tikās ar “RSU/VEF Rīga” un svinēja uzvaru ar 69:65. Sērijā 1:0. Jācīnās līdz divām uzvarām, lai izcīnītu bronzas medaļas.

“Gulbenes Buki” pāris minūtes pirms puslaika sasniedza 10 punktu pārsvaru (35:25), pēc tam to palielināja līdz 44:33, taču visai drīz RTU jau panāca mājiniekus un noturēja vadību gandrīz līdz spēles beigām. Tomēr galotnē veiksme bija “buku” pusē.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” atzīst, ka šī nebija tā labākā spēle, bet galvenais ir uzvara. “Jāsaka, ka veiksme arī mums palīdzēja. Beigās izcīnījām svarīgas bumbas un iemetām soda metienus, un arī aizsardzībā nostrādājām. Kopumā – grūta spēle. Ir jāsaņemas. Pirmais puslaiks bija daudz maz. Puslaikā bija plus 10 punkti. Runājām, ka tāpat arī jāturpina un jāizraujas plusos, bet sanāca otrādi – bija pat mīnusi. Tomēr ar veiksmes palīdzību – plus 4 beigās. Arī pēc spēlēs, kad runājām, paši spēlētāji nebija apmierināti ar spēli. Atbildes spēlē jāspēlē daudz labāk,” saka R.Gabrāns.

“Gulbenes Bukiem” Ingars Aizpurs guva 17 punktus un izcīnīja 8 bumbas, Jānis Engers – 13 punkti un arī izcīnītas 8 bumbas.

Otrā spēle ar “RSU/VEF Rīga” jau otrdien, 18.aprīlī, pulksten 19.30 Rīgā. Nepieciešamības gadījumā trešā spēle – piektdienas vakarā Gulbenes sporta centrā.

– Inita Savicka

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

1. bēdīgs skats!!!!! tiekamies sestdien uz pērienu gulbenē nav variantu rīgā buciņiem

2. Fujakam! Vai ieradīsies uz Buku medaļu pasniegšanu? Dzīvo pilsētā un skauž publiski par Buku sasniegumiem, kauns ka tādi var būt vietējie iedzīvotāji. Buki malači! Patiess prieks par gadā paveikto!

3. izskatās ka pašai ticības un dūšas nekādas! ja vien spēj atbildēt un “uzbraukt” citiem, pēc notiku,a…