Gulbenes novada skolēni startē Latvijas Skolu orientēšanās kausā 3

30. septembrī norisinājās Latvijas Skolu orientēšanās kauss – Latvijas vispārizglītojošo mācību iestāžu skolēnu sacensības, ko jau piekto gadu pēc kārtas organizē Latvijas Orientēšanās federācija (LOF). Par to informē LOF projektu vadītājs Matīss Ratnieks.

Šāgada sacensības vienuviet pulcēja vairāk nekā 400 skolēnus no 66 Latvijas skolām.

Sacensībās piedalījās arī Gulbenes novada vidusskola, kura dalīja 18.vietu ar Madonas Valsts ģimnāziju, jo abām bija vienāds punktu skaits - 2307. Lejasciema vidusskola ar 1325 punktiem ierindojās 49.vietā. Lizuma vidusskolai - 50.vieta ar 1248 punktiem.

Skolu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (2945 punkti), otro vietu ieguva Siguldas Valsts ģimnāzija (2937) un trešo vietu – Ķeguma komercnovirziena vidusskola (2815).

“Latvijas Skolu orientēšanās kauss ir svarīgākais jaunatnes orientēšanās pasākums šogad. Par spīti pārtraukumam pavasarī radām iespēju pasākumu sarīkot rudenī. LOF mērķis ir iesaistīt jaunatni sportiskās aktivitātēs un iepazīstināt ar orientēšanos. Katrs jaunietis, kurš izmēģinājis orientēšanos, nākotnē to var izvēlēties par savu aizraušanos vai aizrauties profesionāli ar sportu,” stāsta M.Ratnieks.

Skolu kopvērtējumā pirmo trīs vietu ieguvēji ieguva kausus, kā arī orientēšanās inventāru no “Suunto” un sponsoru sarūpētās balvas. Labākās skolas titula ieguvēji balvā saņēma arī aizraujošu klases ekskursiju pa Latviju, savukārt skola ar vislielāko dalībnieku skaitu tika pie pārsteiguma balvas - skolas orientēšanās diena! Tāpat katras vecuma grupas godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām, gardumiem no “Maxima Latvija” un citām sponsoru balvām.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Sarmīte Gobiņa

Varbūt varējāt arī painteresēties pie skolu pārstāvjiem!!!
Gulbenes novada vidusskola ieguva balvu par lielāko komandu!
Trīs bērni cīnījās pusfinālā (startē 12 labākie no grupām ar 30-50dalībniekiem) un finālā (6 labākie no pusfināla) - būtu pelnījuši savus uzvārdus ieraudzīt šeit!
Un arī foto ar mūsu novada bērniem mums ir!

pirms gada, 2020.10.01 19:07

Dzirkstele

Ļoti jauki! Tad padalieties arī ar Dzirksteli! Gaidīsim un noteikti publicēsim!

pirms gada, 2020.10.01 19:13

?

Gobiņ, vai tad nepietiek slavas kad tiki auto tirgotāju reklāmā?

pirms gada, 2020.10.03 09:46

Sports