Gulbenes novada telpu futbola čempionātā uzvar alūksnieši

4.martā norisinājās Gulbenes novada telpu futbola čempionāta fināldiena, kad kopā notika 11 spēles. Par to “Dzirksteli” informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes sporta pasākumu organizators Jānis Stībelis.

Viņš stāsta, ka pirmajā spēlē tikās “FK Marienburga” (Alūksne) un “Rēveļi”. Alūksnes komanda bija vairāk motivēta uz uzvaru, kas arī atainojās rezultātā – 11:2 “FK Marienburgas” labā .

Nākamā spēle bija starp “Līgo” un “FK Cēzars” komandām. “Spēle bija saspringta jau no paša sākuma, jo “FK Cēzaram” derēja tikai uzvara. “FK Cēzars”, vairāk kontrolējot bumbu un veidojot uzbrukumus, nokārtoja sev par labu rezultātu – 0:2. Spēle starp “Gulbenes BJSS ‘08” un “Alūksnes SS” bija ļoti interesanta ar to, ka abas komandas varēja tikt tālāk uz mazo pusfinālu. Spēles sākumā “Alūksnes” komanda neizturēja spriedzi un viens spēlētājs saņēma “sarkano” kartiņu, kas atstāja komandu mazākumā. “Gulbenes” komandai pietika ar vieniem gūtiem vārtiem, lai uzvarētu. Rezultātā “Gulbenes BJSS ‘08” tika mazajā pusfinālā, kur pretī nāca “Gulbenes BJSS” lielā komanda,” stāsta J.Stībelis.

Ceturtajā spēlē tikās “Rēveļi” un “Līgo”. ““Rēveļu” komandai arī derēja tikai uzvara, lai izkļūtu no grupas. Rezultātā “Rēveļi” svinēja uzvaru ar 4:1. Noslēdzošajā grupu spēlē tikās “FK Cēzars” un “FK Marienburga”. Šī spēle izšķīra, vai Alūksnes komanda būs pirmā savā grupā un vai “FK Cēzars” tiks mazajā pusfinālā. Veiksmīgāka bija Alūksnes komanda, uzstādot rezultātu 3:4 sev par labu,” stāsta J.Stībelis.

Dienas otrā daļa sākās ar mazajiem pusfināliem, kur tikās “Druviena” ar “Rēveļiem” un “Gulbenes BJSS” ar “Gulbenes BJSS ‘08”. “Druvienas” komandai zaudējums Rēveļiem ar 4:7.

Otrajā mazajā pusfinālā pirmā vārtus guva lielā “Gulbenes BJSS” komanda, kas dažiem spēlētājiem lika domāt, ka būs viegla uzvara. “Spēles scenārijs mainījās, beigās notika dienas pirmais pārsteigums – “Gulbenes BJSS ‘08” tika pusfinālā,” turpina J.Stībelis.

Pirmajā pusfinālā tikās “Jaungulbene” un “Rēveļi”. “Rezultātu atklāja “Rēveļi” un noturēja līdz 2.puslaikam. 2.puslaika pašā sākumā minūtes intervālā “Jaungulbene” iesita divus vārtus, kas šokēja “Rēveļu” komandu. Pēc tāda sākuma “Rēveļu” komanda saņēmās un vienus vārtus atguva, bet “Jaungulbene” atkal izvirzījās vadībā. Pēdējās sekundēs tika norādīts sods uz “Jaungulbenes” vārtiem, “Rēveļu” komanda to realizēja un izlīdzināja rezultātu. Turpinājumā – soda sitieni, kur veiksmīgāki bija “Rēveļi”, iesoļojot lielajā finālā, bet “Jaungulbene” turpināja cīņu par 3.-4.vietu. Otrajā pusfinālā tikās “FK Marienburga” un “Gulbenes BJSS ‘08”. Mazie gulbenieši pēc mazā pusfināla bija pacilātās emocijās un to rādīja laukumā. Alūksnes komandai tik viegli nebija, bet šoreiz sensācija nenotika. Alūksnieši “Gulbenes BJSS” komandu apspēlēja ar 5:3 un iekļuva finālā,” stāsta J.Stībelis.

Par 3.-4.vietu tikās “Jaungulbenes” un “Gulbenes BJSS’08” komandas. “Šeit varēja redzēt cīņu par medaļām un interesantu spēli. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 1:1. Otrajā puslaikā abām komandām bija labas izspēles, bet pietrūka noslēguma. Sākumā “Jaungulbene” izvirzījās vadībā ar 3:1, “Gulbenes BJSS ‘08” pēc diviem skaistiem uzbrukumiem izlīdzināja rezultātu. Rezultātā “Jaungulbenei” otrie soda sitieni vienā dienā. Šoreiz “Jaungulbenei” veiksmīgāk un beigās uzvara,” norāda J.Stībelis.

Lielajā finālā tikās “FK Marienburga” un “Rēveļi”. “Spēles sākumā ātrus vārtus guva alūksnieši, viņi turpināja iesākto un pirmo puslaiku pabeidza ar 4:0 sev par labu. 2.puslaika sākumā izskatījās, ka “Rēveļu” komanda ir saņēmusies un vairāk uzbruka. Diemžēl, aizraujoties uzbrukumos, aizmirsa par aizsardzību un ielaida vēl 4 bezatbildes vārtus. Rezultātā par Gulbenes novada telpu futbola čempioni kļuva “FK Marienburga” komanda ar rezultātu 8:0,” saka J.Stībelis.

Fakti

1.vieta – “FK Marienburga”: Ģ.Vaskis, T.Cinglers, N.Ļuļis, A.Šunka, R.Putiķis, R.Aumeistars, R.Kalns.

2.vieta – “Rēveļu” komanda: A.Vanags, J.Lauss, D.Sinka, A.Krišjānis, E.Kurkovs, K.Saveļjevs, E.Dzenītis, G.Vahtanovs, N.Lazda, R.Mazjānis, G.Abramkins, M.Vanags, S.Burtnieks.

3.vieta – “Jaungulbenes” komanda: Emīls Bisenieks, Elvis Bisenieks, N.Blauvs, S.Sirmais, O.Gailītis, K.Sudrabs, R.Rudzītis, R.Pētersons, R.Deksnis, A.Maks, N.Rāms, J.Krūze, I.Roziņš, M.Graudiņš, A.Blauvs, J.Keišs, A.Blauvs, N.Zeps, R.Andrejevs.

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs ar 20 vārtiem – Ģ.Vaskis (“FK Marienburga”).

Fināla MVP (vērtīgākais spēlētājs) – Ģ.Vaskis (“FK Marienburga”).

Komandu labākie spēlētāji – T.Cinglers (“FK Marienburga”), A.Krišjānis (“Rēveļi”), A.Maks (“Jaungulbene”), E.Magaziņš (“Gulbenes BJSS’08”), V.Surovs (“Gulbenes BJSS”), L.Seņko (“Druviena”), R.Deksnis (“FK Cēzars”), S.Cvetkovs (“Alūksnes SS”), A.Sarkans (“BFA Stradi”), A.Lustiks (“Līgo”).