Gulbenietis Daniels Eglītis izcīna trešo vietu BMX sacensībās Valmierā 1

Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” sestdien, 3.jūlijā, aizvadīts BMX Latvijas kausa 1.posms un Māra Štromberga kausa izcīņa. Sacensībās piedalījās arī gulbenieši. Jaunā BMX sacensību sezona Latvijā tika gaidīta ar lielu nepacietību. Lieliskie laika apstākļi un augsta līmeņa organizācija ļāva sacensības izbaudīt pēc pilnas programmas. Ar savu klātbūtni sacensības pagodināja arī pasaules BMX leģenda – Māris Štrombergs. Visas dienas garumā lieliskajā un pret braucējiem prasīgajā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” par godalgām sacentās 330 braucēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Sacensības tika sadalītas divos blokos. No rīta puses sacentās jaunāko grupu braucēji, bet pēcpusdienā jauniešu, junioru, elites un amatieru kategoriju sportisti.

Amatieru 17+ konkurencē 3.vietu izcīnīja gulbenietis Daniels Eglītis, kurš ar šo sporta veidu nodarbojas jau aptuveni astoņus gadus. Viņš ar izcīnīto 3.vietu ir ļoti apmierināts, jo mērķis, dodoties uz sacensībām, bija kāpt uz goda pjedestāla. “Savā grupā nebija daudz dalībnieku. Bijām laikam seši, bet konkurenti bija spēcīgi, tādi, kuriem virs 20 gadiem,” stāsta Daniels un piebilst, ka startēt karstā laikā nav viegli. “Treniņā izbraucu trīs apļus un biju jau nosvīdis - šķiet, ka nevari paelpot. Arī sacensībās ir grūti. Jādzer ūdens,” saka Daniels.

Viņš atzīst, lai nodarbotos ar BMX sporta veidu, jābūt izturīgam un jāspēj izturēt slodze. Tagad treniņi viņam notiek ārā, divas reizes nedēļā BMX trasē Gulbenē.

Savukārt G7-8 (2 braucējas) 2.vietā - Lizabella Skudra (“Gulbenes velo fans”).


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports