Gulbenietis Kristiāns Šulcs – Latvijas U-19 izlases kandidātu sarakstā 6

Talantīgais basketbolists Kristiāns Šulcs no Gulbenes ir iekļauts Latvijas U-19 izlases kandidātu sarakstā.   

No 3. līdz 11.jūlijam Rīgā un Daugavpilī notiks FIBA U-19 pasaules kausa izcīņa basketbolā, kurā piedalīsies 2002.gadā dzimuši spēlētāji. Ir zināms paplašinātais kandidātu saraksts, kurā iekļauti 29 spēlētāji galvenā trenera Nikolaja Mazura vadībā. Kandidātu sarakstā iekļauts arī basketbola kluba “Ventspils” spēlētājs Kristiāns Šulcs.

“Manuprāt, šis ir viens no prestižākajiem un grandiozākajiem turnīriem, un man ir liels prieks, ka arī savu vārdu redzu kandidātos, jo būs iespēja spēlēt pret dažādu valstu atlētiskiem basketbolistiem. Neteikšu, ka iekļaušana kandidātu sarakstā man bija liels pārsteigums, jo gan U-16 izlasē, gan U-18 izlasē es sevi labi parādīju. Protams, saņemot šo ziņu, es biju ļoti priecīgs, ka arī šogad varēšu cīnīties par vietu sastāvā un, cerams, pārstāvēt savu valsti - Latviju šajā turnīrā. Šobrīd ļoti nekoncentrējos uz šo visu, jo tagad primārais ir labi noslēgt šo sezonu, un tad, sākoties vasarai, sākšu koncentrēties uz izlasi. Bet domāju, ka būšu pat par 110 procentiem gatavs gan fiziski, gan morāli!” saka Kristiāns.

Viņš stāsta, ka šo sezonu pie “Ventspils” līdz šim aizvadījis diezgan veiksmīgi, kaut gan ir bijuši kāpumi un kritumi. “Vēl regulārajā sezonā ir palikušas četras spēles, un tad jau sāksies “playoff”, skatīsimies, kā tur veiksies,” saka Kristiāns.

Viņa treniņu režīms ir atkarīgs no spēļu grafika. “Vairāk spēļu - mazāk trenējamies, mazāk spēļu - vairāk trenējamies. Un savu ikdienu es pielāgoju treniņu grafikam. Piemēram, ja ir divi treniņi dienā, tad es galvenokārt trenējos, bet, ja ir viens treniņš, tad man atliek laiks gan skolai, gan arī atpūtai,” saka Kristiāns.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

Piemers

Malacis,daudziem jāmācās no tevis būtu! Tev ir liels potenciāls izsisties

pirms 3 mēnešiem, 2021.03.24 22:25

Anna

Paldies, ka tu esi jaunietis, kas daudziem rāda piemēru, kā var dzīvē daudz ko sasniegt! Lai tev veicas, lai spēks un izturība, Tu nes mūsu novada vārdu pasaulē.

pirms 3 mēnešiem, 2021.03.25 08:08

statistika

Vakar pret Ogri (-8) nebija pat Ventspils pieteikumā

pirms 3 mēnešiem, 2021.03.25 09:40

Sports