Otrdiena, 13. janvāris
Harijs, Ārijs, Āris, Aira
weather-icon
+-15° C, vējš 1.24 m/s, Z-ZA vēja virziens

Izcīna uzvaru florbola kausā Ilzenē

Pagājušās nedēļas nogalē kaimiņos Ilzenes kultūras, sporta, mūžizglītības un interešu centrā “Dailes” notika sporta kluba “Zeltiņi” kausa izcīņa florbolā.

Kausa izcīņā sacentās piecas komandas: “Gulbene”, “KRK Vidzeme”, “Liepna”, “Zeltiņi/ Ilzene” un “Gaujiena”.

 

Gulbeniešiem šajā turnīrā izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

 

Komandā spēlēja Guntis Princovs, Kaspars Taurenis, Jānis Lesiņš, Gatis Kordulis, Kristaps Ķulis, Mareks Aizpurietis, Elvijs Stībelis un Dzintars Peksts.

 

Piebilstams, ka gulbeniešiem izdevās izcīnīt arī divas specbalvas – J.Lesiņš tika atzīts par rezultatīvāko turnīra spēlētāju (23 gūti vārti) un E.Stībelis ieguva nomināciju “Labākais vārtsargs”.

 

Šie Gulbenes puiši florbolu spēlē brīvajā laikā sava prieka pēc. Treniņi viņiem notiek divas reizes nedēļā Gulbenes Bērzu sākumskolas sporta zālē. Šad un tad viņi piedalās dažādos nelielos turnīros.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.