Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 1.77 m/s, DA vēja virziens

Kompleksais pasākums galda tenisā turpinās

Staru sporta zālē 5.oktobrī notika Jura Kravaļa piemiņas turnīra sestā kārta galda tenisā. Piedalījās 20 četru rajonu sportisti.

Finālsacensībās piedalījās četri gulbenieši, divi alūksnieši un pa vienam no Cēsu un Madonas rajona. Pārliecinoši pirmais bija Mārtiņš Mūrmanis, Otrais – Andris Neilands (abi no Gulbenes), trešais – Aivars Dulbergs (Alūksne).

Atzinīgi jāvērtē aizsardzības spēlētāju skaita palielināšanās, kas labvēlīgi ietekmē sporta meistarības izaugsmi starp spēlētājiem kopumā.

Iepriekšpēdējā kārta notiks 2.novembrī pulksten 10.00, kas izdarīs nopietnas korekcijas sporta seriāla kopvērtējumā.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.