Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas Sieviešu futbola 1.līgas čempionāta pirmajā spēlē pārliecinoši uzvar “FB Gulbene/ZAFC”

Latvijas Sieviešu futbola 1.līgas čempionāta pirmo spēli Gulbenē aizvadīja “FB Gulbene/ZAFC” komanda, gūstot pārliecinošu uzvaru pār Rīgas komandu “SK Imanta” ar 4:0.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirms spēles “ZAFC” vadītājs Edgars Kaļva pasniedza Latvijas Futbola federācijas balvu Andai Katanei kā aizvadītās sezonas mūsu komandas labākajai futbolistei. Tad notika tradicionālā komandas pirmssezonas fotosesija.

Sākuma sastāvā laukumā devās Linda Vīksniņa (kapteine, vārtsardze), Laura Daņiļeviča, Evelīna Jaunslaviete, Beatrise Čera, Kristīne Polukejeva, Sandija Jansone, Anastasija Gabrāne, Ance Katane, Anda Katane, Diāna Vīksniņa un Krista Kristiāna Brence. No pirmajām minūtēm laukumā dominēja mūsu komanda. Jau 17.minūtē rezultātu atklāja Evelīna, bet pēc pāris minūtēm otros vārtus ar skaistu tālsitienu guva Anda. Puslaika izskaņā Evelīna nopelnīja brīdinājumu – dzelteno kartīti, bet tā noslēgumā trešos vārtus guva Ance. Pirmais puslaiks – 3:0! Otrajā spēles daļā laukumā devās Estere Tīna Sokirka un Simona Krieva. Evelīna guva vēl vienus vārtus, un rezultāts – 4:0. Turpinājumā spēles temps nomierinājās un mūsu meitenes pārāk aizrāvās ar individuālajām aktivitātēm. Rezultāts palika nemainīgs.

Nākamā čempionāta spēle Gulbenē notiks 13.maijā pulksten 14.00 ar “FC Talsi”. Komandas aizvadījušas dažādu spēļu skaitu, bet gulbenietes ir 6.vietā no 11 komandām. Pirmajā spēlē izbraukumā mums līdzīgā sacensībā nācās atzīt pagājušās sezonas 1.līgas sudraba komandas “Rēzeknes BJSS” pārākumu ar 1:3. Vārtus guva Ance. Šonedēļ Ance un Evelīna uzaicinātas uz Latvijas U-19 koptreniņu.