Lejasciemā mednieki sacentīsies šaušanā

Sestdien, 27.septembrī, Lejasciema šautuvē notiks tradicionālās Gulbenes novada pirmsdzinējmedību šaušanas sacensības “Šauj garām”, uz kurām aicināti visi novada mednieki.

Dalībnieki sacensībās tiks vērtēti individuālajā konkurencē trīs disciplīnās. Mednieki sacentīsies šaušanā pa skrejošu meža cūku ar gludstobra vai vītņstobra ieroci no 35 metru attāluma. Otrajā disciplīnā tiks vērtēta šaušana pa stāvošu meža cūku 50 metru distancē, arī šeit varēs šaut gan ar gludstobra, gan arī ar vītņstobra ieroci. Trešā disciplīna būs šaušana ar vītņstobra ieroci pa skrejošu alni 100 metru distancē. Katrā disciplīnā seši labākie šāvēji sacentīsies finālā.


Sacensībām varēs pieteikties sacensību dienā no pulksten 8.30 līdz 9.30. Sacensību sākums paredzēts pulksten 9.45. Precīzākie trīs šāvēji katrā disciplīnā tiks apbalvoti ar diplomiem un piemiņas balvām.


Sacensību galvenais tiesnesis Jānis Naglis aicina ikvienu mednieku izmantot šīs sacensības, lai pārbaudītu gan savus ieročus, gan arī savas prasmes šaušanā pirms dzinēju medību sezonas sākuma, jo šīs sacensības ir ļoti pietuvinātas medību šaušanai. Sīkāku informāciju par sacensībām var iegūt, zvanot pa tālruni 26427273 J.Naglim vai arī mājas lapā “www.sasa.lv”.

Pievieno komentāru

Sports